Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Стали призерами Інтернет-конкурсів

Стали призерами Інтернет-конкурсів

09:59, 24.08.20
223
Культура / Знай наших
Добре, що влітку в учнів є можливість дистанційно створювати чудові роботи: малювати, клеїти, ліпити, а потім ще й брати участь у різноманітних конкурсах. У вік сучасних інтернет-технологій з’являються все нові й нові можливості для демонстрації своїх талантів. 
У серпні відбулися два дистанційні конкурси, в яких взяли участь учні Тячівської ДШМ (викладач М.Ю.Бордунова).

У ІI Всеукраїнському інтернет-конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Етюдний вернісаж», засновником якого є ГО «Panorama-Art» за підтримки Закарпатської обласної організації Національної спілки художників України, у номінації «Кераміка» лауреатом І премії став Даниїл Ташко, а Гран-прі отримав Іван Боднар. В номінації «Ляльки народів світу. Мотанка» лауреатом І премії стала Вікторія Зеленчук.
На І Міжнародному фестивалі-конкурсі «Гармонія талантів», який проводиться за підтримки Обласного профкому працівників культури та відділу культури Мукачівської РДА, а засновником і організатором виступає обласний оздоровчий табір для обдарованих дітей у смт Чинадієво, Анастасія Сойма стала лауреатом І премії в номінації «Ляльки народів світу» та Євгенія Легач  – здобула І премію у бісероплетінні.

Відділ культури Тячівської РДА.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розроляється детальний план
Розробляється Детальний план території з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок частини вул.Головна, в с.Вонігово, Тячівського району, Закарпатської області.
Громадські слухання відбудуться 12.10.2020  року о 10.00 в приміщенні Вонігівської сільської ради.

Розробляється проект
Розробляється «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по  вул. Покровська, 14 в с.Крива, Тячівського району,  Закарпатської області.»
Громадські слухання відбудуться   21.09.2020  року 0 10.00  в приміщенні Кривської сільської ради.