Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Унікальний фільм про горіх В’ячеслава Бігуна

Унікальний фільм про горіх В’ячеслава Бігуна

19:35, 12.09.20
241
Культура
Побачила світ нова стрічка В’ячеслава Бігуна «Fatalis» про життя і долю горіха як символу мудрості. Унікальний фільм представили глядачу відразу два кінофестивалі у вересні: міжнародний –  «Небачене кіно» в Естонії та Львівський міжнародний фестиваль Wiz-Art, який обрав стрічку як фільм-відкриття.


«Fatalis (доленосний з латинської) – спроба кінообразу дерева, дуже дорогого для мене, адже цей горіх росте біля будинку моїх батьків, де я виріс. Фільм присвячено Батькові, він посадив його, коли почав будувати будинок. Більшість кадрів зроблено з вікна моєї кімнати, зверненої до дерева. Це – одна з моїх перших стрічок не про людину, але про дуже живу істоту. Дерева живуть довше за людей (деякі – кілька тисяч років, горіх – три-п’ять сотень), спостерігаючи за нами, як ми приходимо і покидаємо цей світ. Ця кіноновела, створена з 19 годин відзнятого матеріалу, сподіваюся, дасть глядачу уяву про цикл життя цього дерева мудрості. Фільм дещо експериментальний, можливо, на глядача чекає сюрприз, адже уявив собі, що дерева теж мають сни та мрії», – відзначив автор.
Нагадаємо, що нещодавно В’ячеслав Бігун представив нову стрічку «”Тіні” Івана Чендея», третій фільм у серії кіноновел про знаменитого дубівчанина. Кінематографіст і вчений-юрист із Закарпаття – автор близько 600 публікацій та 25 фільмів, удостоєних більше 55 відзнак і 150 номінацій.
Вл.інф.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розроляється детальний план
Розробляється Детальний план території з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок частини вул.Головна, в с.Вонігово, Тячівського району, Закарпатської області.
Громадські слухання відбудуться 12.10.2020  року о 10.00 в приміщенні Вонігівської сільської ради.

Розробляється проект
Розробляється «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по  вул. Покровська, 14 в с.Крива, Тячівського району,  Закарпатської області.»
Громадські слухання відбудуться   21.09.2020  року 0 10.00  в приміщенні Кривської сільської ради.