Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Наша землячка – лауреат міжнародного конкурсу «Jiskra 2020»

Наша землячка – лауреат міжнародного конкурсу «Jiskra 2020»

09:44, 14.12.20
698
Культура / Суспільство / Знай наших
Нещодавно відбувся Міжнародний багатожанровий онлайн-конкурс «Jiskra 2020 - Czech Republic» (Чехія, Прага), який проходив за підтримки Міністерства культури Чеської Республіки. Участь у конкурсі взяли  понад  700 митців з 11 країн (США, Польща, Німеччина, Білорусь, Молдова, Австрія, Литва, Азербайджан, Росія, Узбекистан, Україна). Зокрема, Україну представляли 23 учасники-художники, серед яких викладач Дубівської ДШМ Надія Попович-Черевко. Мисткиня була єдиною представницею-художницею від Закарпаття. 


Наша землячка презентувала себе  у категорії «Професіонали». На розгляд журі представила дві роботи. Так, на актуальну тему – живопис «Сьогодення» та «Стара яблунька – плоди мудрості» – про збереження традиційних етнічних  та культурних цінностей  предків минулого серед молоді.
Виставка творів мистецтва проходила онлайн, згодом кращі роботи буде опубліковано у мистецьких журналах.  
Жюрі – відомі діячі культури та мистецтва, провідні викладачі профільних вузів (професорський склад) Чехії та інших країн світу. 
Оцінювання робіт проходило закритим голосуванням в різних номінаціях: декоративно-прикладне мистецтво,  живопис, графіка, фотографія. Роботи нашої мисткині гідно оцінило журі та нагородило Надію Попович-Черевко  дипломом І ступеня та грантом за участь у конкурсі.
Щиро бажаємо талановитій художниці подальших творчих успіхів та перемог на міжнародному рівні!

Л.БІЛАК.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відтепер передплатити "Дружбу" можна і онлайн
Шановні читачі! 
Раді повідомити, що з'явилася можливість передплатити "Дружбу" онлайн - на сайті "Укрпошти". Більше не треба стояти в черзі у поштовому відділенні! Оформляйте передплату в будь-який зручний для вас час за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&code=500000006&product_id=94540
Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Передплату на "Дружбу" продовжено до кінця 2020 року
Дорогі друзі! Рік, що завершується, був для усіх нас нелегким. Проте, і в цих нових умовах ми, журналісти газети "Дружба", завжди намагаємося тримати руку на пульсі подій та відшуковуємо актуальну, злободенну та цікаву інформацію. Пишемо про Вас і для Вас.  Тож сподіваємося, що прихильники  районки передплатять газету і на 2021 рік.
 До речі, зробити це можна онлайн - на сайті "Укрпошти". Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Не рубай ялинку!
ДП «Брустурянське ЛМГ» повідомляє, що  підприємство не має ліміту на заготівлю новорічних ялинок. Стаття 65 КУпАП, стаття 91 ЛКУ: штраф за зрубану ялинку діаметром до 10 см – 517,86 грн. Шановні громадяни, працівники лісової охорони будуть проводити рейди, накладатимуть штрафи і секвеструватимуть зрубані ялинки. 
В.Михалчич, провідний інженер з охорони лісу. 


Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.