Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Творчість письменниці-землячки – у шкільному підручнику

Творчість письменниці-землячки – у шкільному підручнику

08:57, 21.12.20
280
Культура / Освіта
Поетичні твори письменниці Тетяни Грицан-Чонки з Красної увійшли до посібника «Сучасна література рідного краю» серії «Шкільна бібліотека» для учнів 5-7 класів закладів загальної середньої освіти. Він охоплює навчальний матеріал, передбачений навчальною програмою у шкільному курсі української літератури, для обов’язкового/додаткового читання. 

Структура посібника має певну послідовність у розміщенні художніх творів – від фольклору до художніх творів – для кожного регіону України. 
Так, до підрозділу «Закарпатська область», окрім творів Тетяни Грицан-Чонки, увійшли творчі доробки Олександра Гавроша, Михайла Рошка, Лідії Повх та Юрія Шипа.
Підручник надруковано  восени 2020 року в харківському видавництві «Соняшник». Посібник рекомендовано Міністерством освіти і науки України. Видано за рахунок державних коштів. 
Вл. інф.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відтепер передплатити "Дружбу" можна і онлайн
Шановні читачі! 
Раді повідомити, що з'явилася можливість передплатити "Дружбу" онлайн - на сайті "Укрпошти". Більше не треба стояти в черзі у поштовому відділенні! Оформляйте передплату в будь-який зручний для вас час за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&code=500000006&product_id=94540
Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Передплату на "Дружбу" продовжено до кінця 2020 року
Дорогі друзі! Рік, що завершується, був для усіх нас нелегким. Проте, і в цих нових умовах ми, журналісти газети "Дружба", завжди намагаємося тримати руку на пульсі подій та відшуковуємо актуальну, злободенну та цікаву інформацію. Пишемо про Вас і для Вас.  Тож сподіваємося, що прихильники  районки передплатять газету і на 2021 рік.
 До речі, зробити це можна онлайн - на сайті "Укрпошти". Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Не рубай ялинку!
ДП «Брустурянське ЛМГ» повідомляє, що  підприємство не має ліміту на заготівлю новорічних ялинок. Стаття 65 КУпАП, стаття 91 ЛКУ: штраф за зрубану ялинку діаметром до 10 см – 517,86 грн. Шановні громадяни, працівники лісової охорони будуть проводити рейди, накладатимуть штрафи і секвеструватимуть зрубані ялинки. 
В.Михалчич, провідний інженер з охорони лісу. 


Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.