Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » «Співачка Волинського краю»

«Співачка Волинського краю»

10:49, 08.03.21
227
Культура / Освіта
Так називалася проведена в бібліотеці Тячівського професійного ліцею  літературна година, приурочена 150-ій річниці з дня народження Лесі Українки.Люди, як зорі, полишають свій слід у свідомості майбутніх поколінь, особливо люди талановиті. Мовби крізь серпанок легендарності, проступає до нас образ поетеси, інколи – веселий, частіше – в задумі і смутку. Кожним словом, променем думки, кожним болем своїм живе в душі нашого народу Леся Українка.
Ім’я поетеси овіяне всенародною любов’ю. Це була жінка виняткової мужності, принциповості, духовної краси та мистецького обдарування. Її талант проявився у багатьох різновидах літературної праці – поезії, драматургії, прозі, літературній критиці і публіцистиці.
Епіграфом заходу стали такі рядки поета Івана Франка: «Це талант наскрізь мужній, хоч не позбавлений жіночої грації і ніжності…
Її поезія – то огнисте оскарження того гніту сваволі, під яким стогне Україна».
Активними учасниками свята стали учні ліцею Аня Багара, Аліна Вайдич, Аня Капуш, Мар’яна Рошташ, які розповіли про життєвий шлях великої українки, прочитали вірші «Надія», «Тішся, дитино», «Подорож до моря», «Скрізь плач…», «Досвітні огні», «Останні квітки» та багато інших.
Присутні ознайомились з книжковою виставкою «Вічний живий голос».
Ю.Фріндт, бібліотекарка ліцею.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відтепер передплатити "Дружбу" можна і онлайн
Шановні читачі! 
Раді повідомити, що з'явилася можливість передплатити "Дружбу" онлайн - на сайті "Укрпошти". Більше не треба стояти в черзі у поштовому відділенні! Оформляйте передплату в будь-який зручний для вас час за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&code=500000006&product_id=94540
Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Передплату на "Дружбу" продовжено до кінця 2020 року
Дорогі друзі! Рік, що завершується, був для усіх нас нелегким. Проте, і в цих нових умовах ми, журналісти газети "Дружба", завжди намагаємося тримати руку на пульсі подій та відшуковуємо актуальну, злободенну та цікаву інформацію. Пишемо про Вас і для Вас.  Тож сподіваємося, що прихильники  районки передплатять газету і на 2021 рік.
 До речі, зробити це можна онлайн - на сайті "Укрпошти". Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Не рубай ялинку!
ДП «Брустурянське ЛМГ» повідомляє, що  підприємство не має ліміту на заготівлю новорічних ялинок. Стаття 65 КУпАП, стаття 91 ЛКУ: штраф за зрубану ялинку діаметром до 10 см – 517,86 грн. Шановні громадяни, працівники лісової охорони будуть проводити рейди, накладатимуть штрафи і секвеструватимуть зрубані ялинки. 
В.Михалчич, провідний інженер з охорони лісу.