Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Повідомте про зміну паспортних відомостей

Повідомте про зміну паспортних відомостей

09:35, 28.01.19
345
Офіційно / Важливо
На виконання доручення правління Пенсійного фонду України, Тячівським об’єднаним управлінням ПФУ Закарпатської області проводиться відповідна робота щодо опрацювання інформації стосовно паспортних відомостей документів, які за обліком Державної міграційної служби визнані недійсними: викрадені, втрачені або виготовлені паспорти нового взірця, і щодо яких наявна інформація в електронній базі даних одержувачів пенсій.

Відповідно до п.3 частини 2 статті 16 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» застрахована особа зобов’язана повідомляти територіальні органи Пенсійного фонду про зміну відомостей, що вносяться до її персональної облікової картки в системі персоніфікованого обліку та Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування, протягом десяти днів з моменту їх виникнення.
За результатом проведеної перевірки виникла необхідність запрошувати в терміновому порядку одержувачів пенсій для надання відомостей паспортного документу. З цією метою, організовано спільну роботу з органами місцевого самоврядування.
Отож, якщо особа до 25 січня 2019 року не звернулася до територіального управління Фонду, виплата пенсії припиняється з 01.02.2019 року до з’ясування обставин та встановлення підстав для її поновлення.
Сергій Данилич, 
начальник Тячівського об’єднаного управління ПФУ.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

В’ячеслав Бігун покаже нові мотиваційні фільми
4 січня, в п’ятницю, відбудеться показ і обговорення у Тячеві нових авторських фільмів вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна за участю автора та творців стрічки. Глядачі зможуть переглянути нові фільми автора. Перший – «Моро. Розвідка долі» (док., біографія, історія, війна, 15 хв.). Мирний закарпатець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи себе перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й добру дружину. Піднятися над буденністю теми дозволить поезія, яка доповнює кіноформу автора.