Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Повідомте про зміну паспортних відомостей

Повідомте про зміну паспортних відомостей

09:35, 28.01.19
706
Офіційно / Важливо
На виконання доручення правління Пенсійного фонду України, Тячівським об’єднаним управлінням ПФУ Закарпатської області проводиться відповідна робота щодо опрацювання інформації стосовно паспортних відомостей документів, які за обліком Державної міграційної служби визнані недійсними: викрадені, втрачені або виготовлені паспорти нового взірця, і щодо яких наявна інформація в електронній базі даних одержувачів пенсій.

Відповідно до п.3 частини 2 статті 16 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» застрахована особа зобов’язана повідомляти територіальні органи Пенсійного фонду про зміну відомостей, що вносяться до її персональної облікової картки в системі персоніфікованого обліку та Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування, протягом десяти днів з моменту їх виникнення.
За результатом проведеної перевірки виникла необхідність запрошувати в терміновому порядку одержувачів пенсій для надання відомостей паспортного документу. З цією метою, організовано спільну роботу з органами місцевого самоврядування.
Отож, якщо особа до 25 січня 2019 року не звернулася до територіального управління Фонду, виплата пенсії припиняється з 01.02.2019 року до з’ясування обставин та встановлення підстав для її поновлення.
Сергій Данилич, 
начальник Тячівського об’єднаного управління ПФУ.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезон
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезонДержавна установа Закарпатський обласний контактний центр спільно з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА 20 вересня 2018 року проведуть прийом звернень громадян у телефонному режимі.