Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » До уваги керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності

До уваги керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності

08:19, 18.05.20
61
Офіційно / Важливо
Нагадуємо про необхідність протягом 2020 року розробити колективні договори на підприємствах з юридичною формою власності, де кількість працюючих становить більше 5 осіб, та зареєструвати в Тячівському управлінні соціального захисту населення.

Колективні договори, які втратили чинність згідно з терміном дії, слід перереєструвати, а також внести зміни та доповнення тим підприємствам, які зареєстрували їх на більш довготривалий термін, і забезпечити включення до нього пункту щодо персональної відповідальності керівника про регулярну виплату заробітної плати два рази на місяць та дотримання її мінімального розміру.
Під час укладання колективних договорів слід звертати увагу на дотримання норм Районної угоди, використовуючи їх як мінімальні гарантії дотримання чинного законодавства.
У випадку виникнення  питань щодо правильності укладання та реєстрації колективного договору, звертайтесь у Тячівське управління соціального захисту населення, де спеціалісти нададуть  вам  консультативно-методичну  допомогу (тел.: 3-38-68).
Тячівське УСЗН.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Продається насіння кукурудзи
Терміново продається 11 пос. одиниць насіння кукурудзи (гібрид «Солонянський 298 - 9 шт. та гібрид «ДБ Хотин»- 2 шт.), які знаходяться  на Новій Почті в Буштино. Вартість - 6оо грн. за пос. одиницю. Інші гібриди кукурудзи по «Новій почті». 
Звертатись за тел.: 097 00 47 112.


Звернення до мешканців Тячівщини, які повернулися з-за кордону
У зв’язку з ситуацією, що склалася навколо небезпеки поширення коронавірусної інфекції COVID-19, переконливо просимо  дотримуватися карантинних заходів та  самоізоляції.

Увага, важливе оголошення!
В зв'язку з карантинними заходами, оголошення, вітання, співчуття та інші матеріали для публікації можна надсилати
на електронну пошту «Дружби» 
mail@druzhba.uz.ua. Оплата здійснюватиметься через Приват24.
З повагою, колектив редакції "Дружба".
ЗАВТРА В ОДА ПРАЦЮВАТИМЕ «ПРЯМА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ
У зв’язку із уведенням карантинних заходів та призупинення особистого прийому громадян, йдучи на зустріч населенню області, вирішено у вівторок, 24 березня 2020 року, в облдержадміністрації провести пряму телефонну лінію «Запитай у влади», під час якої громадяни зможуть звернутися до в.о. голови обласної державної адміністрації Олексія Гетманенко з особистих питань.