Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Чергове досягнення юних природоохоронців Тячівщини у Всеукраїнському фестивалі «Скарбниця народної духовності»

Чергове досягнення юних природоохоронців Тячівщини у Всеукраїнському фестивалі «Скарбниця народної духовності»

16:39, 21.11.16
711
Довкілля
Чергове досягнення юних природоохоронців Тячівщини  у Всеукраїнському фестивалі «Скарбниця народної духовності»З 8 по 10 листопада 2016 року в м. Києві Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України провів Всеукраїнський фестиваль «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця»).
Закарпатську область на фестивалі представляли юннати Тячівського районного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді: Даніелла Дубровка, Артемій Коротков, Інна Дудла, Валерія Мошкіна, Владислава Боднар, Кароліна Подвич та керівник делегації Т.Ф.Мошкіна, методист Тячівського райЕНЦ.
 Під час урочистого відкриття фестивалю учасників заходу привітав директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, доктор педагогічних наук, професор, академік Академії наук вищої освіти України В.В. Вербицький;
 У межах програми Фестивалю проводилися конкурси в наступних номінаціях:
• представлення
• виставка-презентація обрядових хлібних виробів регіонів України;
• та куточків хліба при навчальних закладах;
• конкурс постерів на тему Фестивалю (тема заходу – «Українська паляниця»);
Команда вихованців Тячівського райЕНЦ зайняла почесне ІІІ місце у всіх чотирьох номінаціях та нагороджена Грамотами, Дипломами та цінними призами МОН України, НЕНЦ м.Києва.
Ряд педагогів Тячівщини отримали Подяки МОН України за високий рівень організації підготовки до участі у Всеукраїнському фестивалі «Скарбниця народної духовності – Українська паляниця». Зокрема, Т.Ф.Мошкіна – методист Тячівського райЕНЦ, М.І Мацола – вчитель Підплешанської ЗОШ І-ІІ ст., В.В.Галац – вчитель Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №1, О.М.Кубинець та Г.І. Кубинець – вчителі початкових класів Біловарської ЗОШ І-ІІ ст., С.В.Гелебан – вчитель  фізкультури Буштинської гімназії-інтернату, О.І.Продан – вчитель початкових класів Грушівської ЗОШ І ст., О.В.Копинець, О.М.Хрипта – керівники гуртків Тячівського райЕНЦ.
Щиро вітаємо всіх номінантів Тячівщини, які гідно представили Закарпаття на Всеукраїнському форумі.
  І.Ткач, директор райЕНЦ.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відтепер передплатити "Дружбу" можна і онлайн
Шановні читачі! 
Раді повідомити, що з'явилася можливість передплатити "Дружбу" онлайн - на сайті "Укрпошти". Більше не треба стояти в черзі у поштовому відділенні! Оформляйте передплату в будь-який зручний для вас час за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&code=500000006&product_id=94540
Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Передплату на "Дружбу" продовжено до кінця 2020 року
Дорогі друзі! Рік, що завершується, був для усіх нас нелегким. Проте, і в цих нових умовах ми, журналісти газети "Дружба", завжди намагаємося тримати руку на пульсі подій та відшуковуємо актуальну, злободенну та цікаву інформацію. Пишемо про Вас і для Вас.  Тож сподіваємося, що прихильники  районки передплатять газету і на 2021 рік.
 До речі, зробити це можна онлайн - на сайті "Укрпошти". Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Не рубай ялинку!
ДП «Брустурянське ЛМГ» повідомляє, що  підприємство не має ліміту на заготівлю новорічних ялинок. Стаття 65 КУпАП, стаття 91 ЛКУ: штраф за зрубану ялинку діаметром до 10 см – 517,86 грн. Шановні громадяни, працівники лісової охорони будуть проводити рейди, накладатимуть штрафи і секвеструватимуть зрубані ялинки. 
В.Михалчич, провідний інженер з охорони лісу. 


Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.