Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Варварське знищення струмкової форелі

Варварське знищення струмкової форелі

11:44, 27.11.17
491
Довкілля
Варварське знищення  струмкової фореліВ ході проведення рибоохороної роботи та дотримання вимог природоохоронного законодавства у відповідності до наказу Управління Державного агентства рибного господарства у Закарпатській області №76 від 08.09.2017 року та розпорядження Голови Закарпатської ОДА №460 від 08.09.2017 року  спільно ГО « Громадський контроль Карпат» 03.11.2017 року, 07.11.2017року та 10.11.2017 року було проведено заходи щодо проходження нерестового періоду, а саме струмкової  форелі в басейні річки Брустурянка, в околиці села Лопухів в урочищі «Бистрик» потік Бистрик, в урочищі «Купинець» потік Купинець Кедринського лісництва ДП «Брустурянське ЛМГ» було виявленно складування лісопродукції та порубочних рештків безпосередньо в руслі потоків та прибережно захисній смузі.

Під час огляду місцевості у вказаних урочищах спільно з громадською організацією було виявленно трелювання та транспортування лісопродукції здійснюється гусеничним та колісним транспортом безпосередньо по руслах потоків та переїздами через них, що призводить до  повного знищення кормової бази та зарибленою струмковою фореллю. Враження складаються такі, що ця господарська діяльність контролюється не Державною установою, а якимись варварськими бригадами, які хочуть забрати все і залишити за собою негативні наслідки на майбутні десятиліття, не враховуючи те що ці потоки на протязі п’яти-семи років зариблюються небайдужими громадянами та підприємствами.
Прикро, що роботи проводяться безпосередньо під контролем майстрів лісу, а також лісничого Кедринського лісництва ДП «Брустурянське ЛМГ».
В свою чергу, Управління Державного агентства рибного господарства у Закарпатській області готує подання до інших компетентних органів щодо огляду місця подій, де проводиться негативні дії із залученням інших спеціалістів для визначення обсягу завданої шкоди рибному господарству.
Управління Державного агентства  рибного господарства у Закарпатській області.
Варварське знищення  струмкової фореліВарварське знищення  струмкової фореліВарварське знищення  струмкової фореліВарварське знищення  струмкової фореліВарварське знищення  струмкової фореліВарварське знищення  струмкової фореліВарварське знищення  струмкової форелі
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.

Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення.