Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » З 1 листопада заборонено ловити рибу

З 1 листопада заборонено ловити рибу

08:52, 05.11.18
239
Довкілля
З наближенням зими риба шукає найбільш сприятливі місця для зимівлі, вона мігрує до зимувальних ям. У зв’язку з цим Закарпатський рибоохоронний патруль розробив наказ про встановлення заборони на вилов риби у зимувальних ямах. Заборона діє з першого листопада 2018 року і триватиме до 10 березня 2019 року.

В житті риб найважливіше значенням має температурний режим та хімічний склад води, вміст різних розчинених газів у воді, в першу чергу - кисню. Кисень у водойми надходить, як правило, з повітря, а частину його вода отримує від водних рослин, які збагачують воду киснем за рахунок фотосинтезу. Найбільш збагачений киснем поверхневий шар води, який взаємодіє з повітрям та сонячним світлом, необхідним для процесу фотосинтезу. У гірських річках вода збагачується киснем на перекатах, які тривалий час не вкриваються льодом. Завдяки цьому оптимальні умови для зимівлі багатьох видів риб утворюються нижче за течією від перекату – у верхній частині плеса.
В цей час у риби різко знижується активність, практично повністю припиняється споживання їжі, уповільнюється інтенсивність росту. Взимку у водоймах посилюються процеси розкладу відмерлих рослин та організмів, на які витрачається кисень. Таким чином, зимівля риби значною мірою залежить від якості водного об’єкту (замулений, зарослий чи забруднений стічними водами підприємств). Також внаслідок покриття водойм льодом, що затримує доступ кисню, можливі явища задухи та загибелі риби.
Тому рибоохоронний патруль звертається до громадян з проханням у випадку виявлення фактів порушення заборони та заморних явищ повідомляти за номером «гарячої лінії» відомства: (093) 091-49-77.
Прес-служба Держрибагентства.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.