Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » З 1 листопада заборонено ловити рибу

З 1 листопада заборонено ловити рибу

08:52, 05.11.18
332
Довкілля
З наближенням зими риба шукає найбільш сприятливі місця для зимівлі, вона мігрує до зимувальних ям. У зв’язку з цим Закарпатський рибоохоронний патруль розробив наказ про встановлення заборони на вилов риби у зимувальних ямах. Заборона діє з першого листопада 2018 року і триватиме до 10 березня 2019 року.

В житті риб найважливіше значенням має температурний режим та хімічний склад води, вміст різних розчинених газів у воді, в першу чергу - кисню. Кисень у водойми надходить, як правило, з повітря, а частину його вода отримує від водних рослин, які збагачують воду киснем за рахунок фотосинтезу. Найбільш збагачений киснем поверхневий шар води, який взаємодіє з повітрям та сонячним світлом, необхідним для процесу фотосинтезу. У гірських річках вода збагачується киснем на перекатах, які тривалий час не вкриваються льодом. Завдяки цьому оптимальні умови для зимівлі багатьох видів риб утворюються нижче за течією від перекату – у верхній частині плеса.
В цей час у риби різко знижується активність, практично повністю припиняється споживання їжі, уповільнюється інтенсивність росту. Взимку у водоймах посилюються процеси розкладу відмерлих рослин та організмів, на які витрачається кисень. Таким чином, зимівля риби значною мірою залежить від якості водного об’єкту (замулений, зарослий чи забруднений стічними водами підприємств). Також внаслідок покриття водойм льодом, що затримує доступ кисню, можливі явища задухи та загибелі риби.
Тому рибоохоронний патруль звертається до громадян з проханням у випадку виявлення фактів порушення заборони та заморних явищ повідомляти за номером «гарячої лінії» відомства: (093) 091-49-77.
Прес-служба Держрибагентства.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезон
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезонДержавна установа Закарпатський обласний контактний центр спільно з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА 20 вересня 2018 року проведуть прийом звернень громадян у телефонному режимі.