Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Дубовому заказнику – бути!

Дубовому заказнику – бути!

09:36, 17.12.18
546
Довкілля
На черговому засіданні сесії Закарпатської облради було прийнято знакове для мешканців Тячівщини рішення – створення заказника у дубових лісах на території с. Біловарці.Ініціативна група с. Біловарці висловлює щиру подяку за сприяння у вирішенні цього питання професорам С.М.Стойко, Ф.Д.Гамору, кандидату біологічних наук І.А.Маханцю та колективу КБЗ, який допомагав у цій корисній справі. Подяка громадській раді при РДА, найбільш активним прихильникам збереження дубових лісів І.І.Фіцаю, М.Ю.Дочинцю та іншим членам ради. Хочемо відзначити, що саме громада с. Біловарців започаткувала чи не вперше в Україні процес збереження дубових лісів. Найактивнішими в цій справі були і є голова села Г.В.Войтенко, директор  Біловарської школи С.В.Дочинець, член громадської ради при РДА М.Ю.Дочинець та місцевий житель Д.І.Синьо. 
Особлива подяка депутату обласної ради В.В.Федурцю, який сприяв тому, аби питання заказника в с.Біловарці було включено до порядку денного взагалі, адже не секрет, що були спроби питання про збереження біловарських дубів до розгляду не приймати. Дякуємо голові обласної ради М.М.Рівісу та всім, хто підтримав таке важливе для краю рішення. 
Громадська рада при Тячівській РДА.
На фото: професор С.М.Стойко під час обстеження дубового лісу.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.