Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Посадили понад 5 тисяч деревцят

Посадили понад 5 тисяч деревцят

16:09, 23.04.19
223
Довкілля
У Мокрянському лісомисливгоспі в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»  організували весняну посадку лісу. У ній взяли участь працівники державної лісової охорони, учні шкільного лісництва, представники ЗМІ області.

Насамперед лісівники Мокрянського лісомислисгоспу підкреслили, що проводячи акції з лісовідтворення у рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», лісівники мають змогу привернути увагу громадськості до проблем сталого управління і збереження лісів.
За словами  начальника Закарпатського ОУЛМГ Валерія Мурги, широкомасштабна громадська акція зі створення нових лісів крокує усією Закарпатською областю з допомогою багатьох людей, які радо відгукуються на запрошення лісівників. І їх згода й віддача вкрай бажані для працівників лісу. Адже участь волонтерів в акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» – це запорука того, що вони й надалі дбайливо ставитимуться самі й не дадуть іншим занедбати вирощене власними руками зелене багатство, а Закарпаття і в майбутньому лишатиметься найбільш залісненою областю. 
Директор Мокрянського лісомисливсгоспу Володимир Куцин відмітив: створюючи майбутній ліс, творимо майбутнє держави. А ця посадка лісу ще раз показує, наскільки важкою і важливою є праця лісівника, наскільки перспективно він діє, думає. Він наголосив, що підприємства створюють ліси майбутнього ради ось цих хлопчиків і дівчаток, юних лісівників, майбутніх громадян нашої держави, які сьогодні долучилися до посадки. 
Трудовий десант заклав новий ліс у Мокрянському лісництві Мокрянського лісгоспу в кварталі 24/18. Під керівництвом досвідчених працівників галузі юне покоління  та всі працівники дружно висадили на 1 гектарі земель лісового фонду понад 5 тисяч штук стандартного посадматеріалу (бук, ялину, ясен, явір та ялицю). 
По завершенні посадки незмінні помічники у проведенні акції – вихованці шкільних лісництв отримали солодкі подарунки, пам’ятні футболки та канцтовари від господарів з підписом «Майбутнє лісу у твоїх руках». Свято лісонасадження продовжили смачним обідом на лоні природи, покликаним залишити у всіх учасників акції гарний спогад про неї.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезон
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезонДержавна установа Закарпатський обласний контактний центр спільно з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА 20 вересня 2018 року проведуть прийом звернень громадян у телефонному режимі.