Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Вогонь – ворог лісів

Вогонь – ворог лісів

10:40, 20.05.19
280
Довкілля
8 травня відбулася нарада в Тарасівському лісництві ДП Мокрянське ЛМГ», де обговорювались питання  «Про заходи щодо запобігання та протидії пожежам лісів у літній період 2019 р.». Людський фактор та кліматичні умови – це два основних питання, які призводять до пожеж. Ще у квітні ми розробили план засобів та необхідних сил для гасіння загорань на ранніх стадіях їх виникнення. 

Відповідно до них передбачено залучення понад 57 одиниць особового складу та 5  одиниць техніки і 62 одиниці ручних немеханізованих інструментів.
Лісництво збудує протягом року 2 км мінералізованих смуг і проводитиме нагляд за ними, та 700 м гірських стежок. 
З метою нагляду за ситуацією в лісах є пожежний спостерігач та система відеонагляду, а також здійснюється патрулювання лісів бригадами з числа лісової охорони.
Лісництво повністю забезпечено всім протипожежним інвентарем та засобами гасіння і готове до ліквідації будь-яких ситуацій, пов’язаних з вогняною стихією. Працівники лісової охорони постійно проводять бесіди з громадянами щодо порушення правил пожежної безпеки в лісі. Постійно оновлюється наглядна агітація. Просимо всіх дбайливо  ставитись до природи.
Адміністрація Тарасівського лісництва.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.