Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Первоцвіти просять захисту

Первоцвіти просять захисту

15:26, 17.03.16
962
Довкілля
Первоцвіти просять захистуУ навчальних установах району триває природоохоронна екологічна акція «Первоцвіти просять захисту».
Дирекцією Тячівського райЕНЦ (директор І.Ткач) розроблено чіткий план заходів, який реалізує основну мету акції: широке залучення педагогів та юних природоохоронців краю до збереження рослин-первоцвітів, вивчення поширення їх ареалу проростання та вирішення проблем довкілля Тячівщини. Керівники творчих учнівських об’єднань проводять еколого-просвітницьку роботу з учнівською молоддю: практичні природоохоронні заходи, спрямовані на охорону, дослідження і примноження рослин-первоцвітів та екологічні конференції, години спілкування, заняття, масові заходи: «Найперші квіточки малі, несуть красу і суть землі (Місарош М.І.), «Не зривайте первоцвітів» (Кирита М.В.) на базі Чумалівської ЗОШ І-ІІІ ст., «Первоцвіти просять захисту» (Куцин Г.Ю., Мацола Т.М.) на базі Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст., «Провісники весни» (Охват Я.П.) на базі Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, «Первоцвіти – краса, яка потребує захисту» (Хрипта О.М.) на базі Углянської ЗОШ І-ІІІ ст.
Е.Малешко, зав. відділом екології та природоохоронної роботи Тячівського рай ЕНЦ.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

В’ячеслав Бігун покаже нові мотиваційні фільми
4 січня, в п’ятницю, відбудеться показ і обговорення у Тячеві нових авторських фільмів вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна за участю автора та творців стрічки. Глядачі зможуть переглянути нові фільми автора. Перший – «Моро. Розвідка долі» (док., біографія, історія, війна, 15 хв.). Мирний закарпатець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи себе перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й добру дружину. Піднятися над буденністю теми дозволить поезія, яка доповнює кіноформу автора.


Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.