Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Первоцвіти просять захисту

Первоцвіти просять захисту

15:26, 17.03.16
1 537
Довкілля
Первоцвіти просять захистуУ навчальних установах району триває природоохоронна екологічна акція «Первоцвіти просять захисту».
Дирекцією Тячівського райЕНЦ (директор І.Ткач) розроблено чіткий план заходів, який реалізує основну мету акції: широке залучення педагогів та юних природоохоронців краю до збереження рослин-первоцвітів, вивчення поширення їх ареалу проростання та вирішення проблем довкілля Тячівщини. Керівники творчих учнівських об’єднань проводять еколого-просвітницьку роботу з учнівською молоддю: практичні природоохоронні заходи, спрямовані на охорону, дослідження і примноження рослин-первоцвітів та екологічні конференції, години спілкування, заняття, масові заходи: «Найперші квіточки малі, несуть красу і суть землі (Місарош М.І.), «Не зривайте первоцвітів» (Кирита М.В.) на базі Чумалівської ЗОШ І-ІІІ ст., «Первоцвіти просять захисту» (Куцин Г.Ю., Мацола Т.М.) на базі Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст., «Провісники весни» (Охват Я.П.) на базі Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, «Первоцвіти – краса, яка потребує захисту» (Хрипта О.М.) на базі Углянської ЗОШ І-ІІІ ст.
Е.Малешко, зав. відділом екології та природоохоронної роботи Тячівського рай ЕНЦ.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.