Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » В Усть-Чорній оселилась болотяна черепаха

В Усть-Чорній оселилась болотяна черепаха

13:47, 01.06.20
132
Довкілля
Облюбувала черепаха ставки на території однієї з садиб зеленого туризму в Усть-Чорній. Як розповідає господар В’ячеслав Дикун, тварина прийшла до ставків, де власник садиби розводить коропа і білого амура, ще тогоріч.


«Черепаха щасливо перезимувала зиму у ставку, а весною виповзла грітися на сонечку. Між іншим, живуть ці тварини до шістдесят років. Судячи по карапаксу, довжина якого 18 см і ширина 14 см, черепаха – мій одноліток», – ділиться домислами власник садиби.
В’ячеслав Васильович поки що не визначився з ім’ям для черепахи.
«Інколи кличу її Тортила, дуже розумний і водночас величний у неї погляд, а інколи – Мікеланджело за неймовірну енергію і непосидючість», – каже господар.
Періодично він та гості садиби підгодовують черепаху. Улюблений її смаколик – хліб.
Болотяна європейська черепаха, як вид, близький до уразливого стану в природі, занесена до Червоного списку Міжнародного союзу охорони природи, Європейського Червоного списку, а також охороняється Конвенцією про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі.
Вл.інф.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Онлайн-передплата – послуга від АТ «Укрпошта»
АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 р., яка розпочата з 7 квітня поточного року.
Оформлення онлайн-передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту  www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться. 

Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Продається насіння кукурудзи
Терміново продається 11 пос. одиниць насіння кукурудзи (гібрид «Солонянський 298 - 9 шт. та гібрид «ДБ Хотин»- 2 шт.), які знаходяться  на Новій Почті в Буштино. Вартість - 6оо грн. за пос. одиницю. Інші гібриди кукурудзи по «Новій почті». 
Звертатись за тел.: 097 00 47 112.