Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » «Відгородилися» від ведмедів

«Відгородилися» від ведмедів

09:51, 03.08.20
209
Довкілля
У Брустурянському лісомисливгоспі лісівники встановили електронну огорожу від ведмедів. Розповідають, що захист «електропастух» допоможе уберегти пасіки від клишоногих. Часто ведмеді у пошуках ароматного меду навідуються на пасіки, знищуючи вулики. Тому встановлення електричної огорожі – один з найефективніших засобів попередити напад ведмедя. Тепер у Брустурянському лісомисливгоспі є два електропастухи.

Це свого роду більше психологічний дресувальник, він не завдає шкоди тварині. За певний період часу тварина звикає до того, що, контактуючи з огорожею, її щось б’є, а значить, підходити більше не варто. Такий рефлекс виробляється за рахунок інстинкту самозбереження.
Варто додати, що в Закарпатській області популяція ведмедів одна з найчисельніших у всьому Карпатському регіоні - тут їх не менше сотні. І лісівники намагаються зберегти та примножити популяцію бурих. Відтак вже два роки діє активна співпраця з колегами з WWF зі збереження рідкісних видів диких тварин. Проєкт покликаний врятувати тварин Карпатського регіону, зокрема, бурого ведмедя.
«Електропастухи» придбано і встановлено у рамках проєктів «Життя великим хижакам Європи» і «Співжиття заради збереження», за фінансової підтримки Європейського союзу та WWF.
Пресслужба лісгоспу.


Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект
Розробляється «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по  вул. Покровська, 14 в с.Крива, Тячівського району,  Закарпатської області.»
Громадські слухання відбудуться   21.09.2020  року 0 10.00  в приміщенні Кривської сільської ради. 

Онлайн-передплата – послуга від АТ «Укрпошта»
АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 р., яка розпочата з 7 квітня поточного року.
Оформлення онлайн-передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту  www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться.