Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Буркут у Підчосах – популярна туристична локація

Буркут у Підчосах – популярна туристична локація

09:26, 28.09.20
244
Довкілля
Наш край багатий на мінеральні джерела (буркут). І саме вони стають цікавою туристичною локацією для візитерів. Навідуються у такі місцини попити «залізної» води й місцеві жителі. Так, в урочищі Підчос, що у с. Красна, джерело із буркутом відоме з давніх часів. Має ця місцина неабияку популярність і у нинішній час.  У будь-яку пору року сюди майже щодня навідуються люди, аби посмакувати   чи наповнити пляшки мінеральною живицею.


Охороняють та доглядають цю територію лісівники Краснянського лісництва ДП «Мокрянське ЛМГ». Поруч із джерелом розташована лавка для відпочинку та облаштовано зону для пікніка. Разом з тим, неподалік є зона для збору сміття. На жаль, не всі громадяни складають у відведеному місці непотріб. Іноді можна спостерігати, що  побутові відходи розкидані по всій лісовій галявині. Прибиранням  займаються лісівники та небайдужі люди. Варто кожному навчитися цінувати те багатство, яке дарує природа. Тоді у нашому краї побільшає і туристів, і затишних місць для проведення дозвілля на лоні природи. 
Вл.інф.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.   
Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території  з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул.Зарічна с. Глибокий Потік, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться   16.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Глибокопотіцької сільської ради.


Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території з метою визначення функціонального призначення земельної ділянки, в межах топо-геодезичної зйомки,  частини вул. Садова в с. Дулово, Тячівського району,  Закарпатської області
Громадські слухання відбудуться   12.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Дулівської сільської ради.