Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Бережіть ліс!

Бережіть ліс!

15:30, 05.04.16
707
Довкілля
Ліси України – це національне багатство. Вони мають обмежене експлуатаційне значення і підлягають державному обміну та охороні. Лісовий фонд  є високопожежонебезпечнимм об’єктом. Оцінюється безпека шкалою оцінки природної пожежної небезпеки земельних ділянок лісового фонду (затверджено наказом Міністерства  лісового господарства України від 2 червня 1997 р. №52). З настанням весни питання захисту лісів від  вогню стає дуже актуальним.
Лісовий фонд Тарасівського лісництва ДП «Мокрянське ЛМГ»  відноситься до четвертого класу пожежної небезпеки (всіх класів – п’ять). Всі масиви, які відносяться до першого класу, найбільш загрозливі  до пожеж. В лісництві переважають насадження листяних порід в типі умов  місцезростання 3-і 4 – це вологі і сирі, що зменшує ризик виникнення пожеж. Але, тим не менше, лісова охорона Тарасівського лісництва протягом всього  небезпечного періоду чергує у лісосіках: спеціалісти проводять огляди, роблять обходи певних маршрутів згідно графіка. При виникненні пожежі, локалізація проводиться шляхом  безпосереднього гасіння полум’я по краю межі водою, створенням мінералізованих смуг, застосування підпалів.
Працьовитість місцевого населення дається взнаки – як тільки пригріло перше сонечко, люди одразу ж беруться прибирати свої поля для подальшого сінокосу від листя та дрібних гілок, і часто-густо спалюють сміття, не дотримуючись елементарних правил безпеки, що призводить до біди.
Адміністарція Тарасівського лісництва наполегливо просить бути обережними і пильними. Адже охорона лісу від пожеж – це моральний обов’язок кожного громадянина, неважливо працює він у лісі чи просто відпочиває з друзями біля багаття. Тож будьте уважні і обережні до всього, що оточує нас!
Валентина Фіцай, помічник лісничого Тарасівського лісництва
ДП «Мокрянське ЛМГ».
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

В’ячеслав Бігун покаже нові мотиваційні фільми
4 січня, в п’ятницю, відбудеться показ і обговорення у Тячеві нових авторських фільмів вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна за участю автора та творців стрічки. Глядачі зможуть переглянути нові фільми автора. Перший – «Моро. Розвідка долі» (док., біографія, історія, війна, 15 хв.). Мирний закарпатець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи себе перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й добру дружину. Піднятися над буденністю теми дозволить поезія, яка доповнює кіноформу автора.


Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.