Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Українські та румунські спеціалісти провели спільний відбір проб води з р. Тиса

Українські та румунські спеціалісти провели спільний відбір проб води з р. Тиса

09:21, 12.04.21
102
Довкілля
На підставі «Регламенту українсько-румунського співробітництва з оцінки якості прикордонних вод та заходи, що вживаються при надзвичайних забрудненнях, яких не можливо уникнути на прикордонних водотоках», у межах впровадження Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах, підписаної 30 вересня 1997 року в м. Галац, Румунія, 7 квітня 2021 року українськими та румунськими спеціалістами із дотриманням правил особистої безпеки в умовах карантину було здійснено спільний відбір проб поверхневих вод з річки Тиса.Від української Сторони на зустрічі були присутні: провідний хімік лабораторії моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річки Тиси Каріна Ігнат, спеціаліст Державної екологічної інспекції у Закарпатській області та спеціаліст Закарпатського обласного центру з гідрометеорології.
В процесі зустрічі румунськими та українськими спеціалістами було виконано спільний відбір проб води та вимірювання витрат води річки Тиси у створі історичного мосту Солотвино (Україна) – Сігет-Мармацієй (Румунія).
Співставлення результатів досліджень буде проведено на зустрічі українських та румунських експертів Робочої групи по проблемах р. Тиса з питань оцінки якості води. Результати хімічних та фізико-хімічних показників якості поверхневих вод р. Тиса будуть спільно проаналізовані українською та румунською Сторонами під час чергової робочої зустрічі.
Лабораторія моніторингу вод БУВР р.Тиса.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відтепер передплатити "Дружбу" можна і онлайн
Шановні читачі! 
Раді повідомити, що з'явилася можливість передплатити "Дружбу" онлайн - на сайті "Укрпошти". Більше не треба стояти в черзі у поштовому відділенні! Оформляйте передплату в будь-який зручний для вас час за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&code=500000006&product_id=94540
Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Замовляйте вітання у районну газету!
У дорогої людини – гарна життєва дата, а Ви не знаєте, як її гарно і незабутньо привітати? Редакція Тячівської районної газети «Дружба» приймає замовлення на написання іменних привітань до днів народження, ювілеїв та свят.
Вітання в газеті – це гарний подарунок, який залишиться у пам’яті іменинника надовго. 
Подаруйте рідним і близьким увагу та гарні слова!
Чекаємо замовлень  на viber +380986608158. Можлива оплата на карту.  
Передплату на "Дружбу" продовжено до кінця 2020 року
Дорогі друзі! Рік, що завершується, був для усіх нас нелегким. Проте, і в цих нових умовах ми, журналісти газети "Дружба", завжди намагаємося тримати руку на пульсі подій та відшуковуємо актуальну, злободенну та цікаву інформацію. Пишемо про Вас і для Вас.  Тож сподіваємося, що прихильники  районки передплатять газету і на 2021 рік.
 До речі, зробити це можна онлайн - на сайті "Укрпошти". Передплатний індекс "Дружби" - 61823.