Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » У Брустурянському лісгоспі збудовано нові лісові дороги

У Брустурянському лісгоспі збудовано нові лісові дороги

09:13, 08.08.16
584
Довкілля
Розвиток лісотранспортної мережі є одним з напрямків роботи Брустурянського лісгоспу. Адже, окрім того, що розвинена інфраструктура сприяє росту економічних показників при заготівлі та транспортуванні деревини, лісові "артерії” мають також лісогосподарське та протипожежне значення. 
 У Брустурянському лісгоспі збудовано нові лісові дороги
У випадку лісової пожежі значно зростають шанси її оперативного виявлення та локалізації. Разом з тим, лісові дороги мають ще й соціальне значення, адже ними користуються селяни, які здійснюють вихід на високогір’я по гриби та ягоди.
Однак основна мета будівництва таких шляхів –  відкрити доступ до стиглих та перестиглих лісових насаджень, вік яких більше 100-150 років й які знаходяться  на  вершинах гір. І вкрай важливо вчасно освоїти такі ліси, оскільки перестигаючи, деревина втрачає свою якість, стає більш крихкою та легко піддається зараженню трутовиками і шкідниками.
У Брустурянському лісгоспі збудовано нові лісові дороги
Так, вже у цьому році збудовано 5,3 км нових лісових доріг на загальну суму 262,4 тис.грн. Зокрема, 2,8 км лісового шляху прокладено в урочищі Турбацил Турбатського лісництва, 2 км – в урочищі Бистрик Кедринського лісництва та 0,5 км – в урочищі Подешурний Плайського лісництва. Також збудовано три нові мости на суму 70,8 тис.грн. 
У Брустурянському лісгоспі збудовано нові лісові дороги
Будівництво лісових шляхів триває й надалі. Зараз лісівники працюють у Турбатському лісництві в урочищі Пишний, де будують 2 км лісової дороги. Керує процесом інженер з будівництва лісових доріг Ю.М. Фабріцій. 
У Брустурянському лісгоспі збудовано нові лісові дороги
Крім прокладання нової дорожньої мережі, лісівники постійно проводять ремонт існуючих шляхів. За перше півріччя цього року вже відновлено 13,9 км лісових доріг на суму 180,01 тис. грн. та проведено ремонт мостів на суму 109,1 тис.грн. на території згаданих лісництв. 
Всі ремонтні та будівельні роботи підприємство здійснює за власні кошти. 
У Брустурянському лісгоспі збудовано нові лісові дороги
У Брустурянському лісгоспі збудовано нові лісові дороги
У Брустурянському лісгоспі збудовано нові лісові дороги
Юрій Калинюк, інженер ЛГ.


Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

В’ячеслав Бігун покаже нові мотиваційні фільми
4 січня, в п’ятницю, відбудеться показ і обговорення у Тячеві нових авторських фільмів вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна за участю автора та творців стрічки. Глядачі зможуть переглянути нові фільми автора. Перший – «Моро. Розвідка долі» (док., біографія, історія, війна, 15 хв.). Мирний закарпатець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи себе перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й добру дружину. Піднятися над буденністю теми дозволить поезія, яка доповнює кіноформу автора.


Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.