Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » У Калинах тривають роботи з відновлення пошкодженої дамби

У Калинах тривають роботи з відновлення пошкодженої дамби

15:00, 15.12.15
510
Економіка
У Калинах тривають роботи  з відновлення пошкодженої дамбиЛистопадова повінь наробила достатньо лиха у багатьох населених пунктах району. Люди самотужки намагалися протидіяти невгамовній стихії. З допомогою долучалися й окремі представники влади, однак уникнути небезпеки не вдалося. Залишилися чимало зруйнованих захисних укріплень, насипів і дамб, зазнали значних матеріальних збитків люди, чиї оселі пошкоджено, а дворогосподарства були підтоплені.
Зараз в окремих населених пунктах району проводяться роботи з ліквідації наслідків повені.
За цю справу взялася організація ПАТ «Хустська ПМК-240», яка займається будівництвом водних споруд. Як зазначив представник цієї організації Роман Попадинець, після того, як в області було прийнято рішення виділити кошти на першочергові невідкладні роботи з очистки та регуляції річки Тересва в селі Калини, з 3 грудня розпочалися відповідні роботи. Згідно з проектом запропоновано зробити перед-, під- та післямостову очистку, а також ліквідувати прорив довжиною у 207 метрів та укріпити тіло дамби. Для виконання необхідних робіт задіяні кілька одиниць важкої техніки. Зокрема, два бульдозери, екскаватор, самоскид та вантажопідйомні машини, розраховані на вантаж вагою більше 20 тонн.
– За нормальних погодних умов та сприяння влади, роботи з відновлення дамби можна закінчити до кінця місяця, – зазначає Роман Васильович.  
І.ПЛИСКА.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.   
Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території  з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул.Зарічна с. Глибокий Потік, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться   16.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Глибокопотіцької сільської ради.


Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території з метою визначення функціонального призначення земельної ділянки, в межах топо-геодезичної зйомки,  частини вул. Садова в с. Дулово, Тячівського району,  Закарпатської області
Громадські слухання відбудуться   12.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Дулівської сільської ради.