Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Зміни розміру мінімального страхового внеску при укладанні договору добровільного страхування

Зміни розміру мінімального страхового внеску при укладанні договору добровільного страхування

11:51, 20.11.17
386
Економіка / Офіційно
Із 11.10.2017 року набула чинності пенсійна реформа – Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 року № 2148-VIII.

Страховий стаж, потрібний для виходу на пенсію, за 10 років зросте до 35 років. Зміни будуть поступовими, і показника у 35 років маємо досягти у 2028 році.
Доповнено періоди страхового стажу для визначення права на призначення пенсії:
– ведення підприємницької діяльності із застосуванням спрощеної системи оподаткування, а також із застосуванням фіксованого податку;
– з 1 січня 1998 року по 30 червня 2000 року включно, що підтверджуються довідкою про реєстрацію як суб’єкта підприємницької діяльності;
– з 1 липня 2000 року по 31 грудня 2017 року включно, за умови сплати страхових внесків (єдиного внеску) незалежно від сплаченого розміру (крім випадків звільнення від сплати єдиного внеску).
Договором про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування передбачена одноразова сплата особою єдиного внеску за попередні періоди, в яких особа не підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню.
Договором про добровільну участь передбачена можливість одноразової сплати особою єдиного внеску лише за два роки.
З 1 січня 2018 року запроваджуються зміни щодо розміру мінімального страхового внеску при одноразовій сплаті за попередні періоди. Сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок на дату укладення договору, помножений на коефіцієнт 2.
У 2018 році мінімальний страховий внесок за кожен місяць становитиме 819,06 грн. (сьогодні – 704,00 грн.), згідно п. 5 ст. 1 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та розмір мінімальної заробітної плати, передбачений проектом Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік». Для одноразової сплати за попередні періоди згідно договору про добровільну участь необхідно буде сплатити за кожен місяць 1 638,12 грн.
Тобто, сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок, помножений на коефіцієнт:
– за період до 12 місяців * 2;
– за період від 13 до 24 місяців * 1,5.
Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування дозволить зберегти повний страховий стаж, у зв’язку з чим, рекомендуємо скористатися такою можливістю.
ОУПФУ.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

В’ячеслав Бігун покаже нові мотиваційні фільми
4 січня, в п’ятницю, відбудеться показ і обговорення у Тячеві нових авторських фільмів вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна за участю автора та творців стрічки. Глядачі зможуть переглянути нові фільми автора. Перший – «Моро. Розвідка долі» (док., біографія, історія, війна, 15 хв.). Мирний закарпатець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи себе перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й добру дружину. Піднятися над буденністю теми дозволить поезія, яка доповнює кіноформу автора.