Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Короткі підсумки соціально-економічного становища Тячівського району за І квартал 2018 року

Короткі підсумки соціально-економічного становища Тячівського району за І квартал 2018 року

15:06, 11.06.18
486
Економіка / Суспільство
Населення. На 1 квітня у районі чисельність населення становила 175415 осіб. Упродовж І кварталу 2018 року мало місце зменшення населення на 26 осіб. Приріст населення району відбувся за рахунок як природнього, так і міграційного руху.

Ринок праці. Кількість зареєстрованих безробітних на кінець березня склала 1228 осіб, що на 5,7% більше, ніж на кінець березня 2017 року.
Заробітна плата. Середньомісячна заробітна плата штатного працівника становила 6122 грн., що на 23,1% більше до минулого року та на 14,1% менше, ніж у середньому по області.
Послуги. Обсяг реалізованих послуг, наданих підприємствами району, склав 455,2 млн. грн., у т.ч. населенню – 13 млн.грн. У структурі загального обсягу реалізованих послуг більшу частку складали транспортні.
Сільське господарство. У господарствах усіх категорій району (у т.ч. і населення) нараховувалося 28,7 тис. голів великої рогатої худоби, в т.ч. 18,3 тис. голів корів; свиней – 72,4 тис. голів; птиці – 742,6 тис.голів. Протягом І кварталу вироблено 4,6 тис. тонн м’яса, 16,4 тис. тонн молока та 18,7 млн. штук яєць.
Будівництво. Загальна площа прийнятих в експлуатацію індивідуальних житлових будівель склала 25,0 тис. м2, що у 2,5 рази більше, ніж у минулому році. В загальнообласному обсязі прийнятого в експлуатацію індивідуального житла частка району становить 24,0% (майже четверта частина).
Капітальні інвестиції. Освоєно капітальних інвестицій на суму 199,2 млн. грн., що становить 15,6 % до загального обсягу по області. Головним джерелом  фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій.
Транспорт. Підприємствами транспорту  перевезено 97,2 тис. тонн вантажів, що на 4,8% більше від обсягу відповідного періоду минулого року. Вантажооборот підприємств транспорту становив 128,9 млн. ткм, що на 7,7% більше, ніж у минулорічному періоді.
Послугами пасажирського транспорту скористалися 489 тис.пасажирів і виконано пасажирооборот в обсязі 4,4 млн.пас.км.
Зовнішньоекономічна діяльність. Обсяг експорту зовнішньої торгівлі послугами становив 730,1 тис.дол. США. Порівняно з І кварталом 2017 р., обсяги експорту послуг збільшено на 18,4%.
Ціни. Індекс споживчих цін (індекс інфляції) по Закарпаттю у І кварталі 2018 року склав 105%.
С.Лісовенко, начальник відділу статистики у Тячівському районі.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.