Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Про припинення дії субсидії

Про припинення дії субсидії

09:27, 17.12.18
227
Економіка / Офіційно / Важливо
Інформуємо про перелік причин припинення дії субсидії для відшкодування  витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та рідкого пічного побутового палива із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ, до постанови КМУ від 21 жовтня 1995 р. №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива».


Назва причини припинення
1. У складі жильців домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, які не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців.
2. У складі, домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, які отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати.
3. Громадянин, якому призначено житлову субсидію, звернувся із заявою про припинення її надання.
4. У випадку переїзду жильців домогосподарства в інше житлове приміщення (будинку), іншу місцевість.
5. Структурним підрозділом з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність у домогосподарства, що одержувало субсидію у попередньому опалювальному (неопалювальному) сезоні, простроченої понад два місяці заборгованості з обов’язкової частки платежу за житлово-комунальні послуги, обов’язкової частки внеску/платежу на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день призначення житлової субсидії на наступний опалювальний (неопалювальний) сезон.
6. У складі жильців домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України, у яких взагалі відсутні доходи.
7. У заяві та/або декларації громадянин зазначив недостовірні дані, що вплинуло на встановлення права на житлову субсидію або визначення її розміру.
8. У разі зміни складу сім’ї домогосподарства.
9. Під час вибіркового обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства державним соціальним інспектором виявлено ознаки порушення норм законодавства щодо призначення житлової субсидії, які вплинули на право призначення житлової субсидії або визначення її розміру.
11. У зв’язку з перерахунками через зміни розміру цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, внесків/платежів.
12. У зв’язку з перерахунками через зміни доходів громадян, яким призначено житлову субсидію.
13. У випадку смерті одинокої особи, в зв’язку із смертю власника.
14. У випадку зміни складу зареєстрованих (фактично проживаючих) у житловому приміщенні (будинку) осіб.
15. За результатами верифікації проведеної Міністерством фінансів України.
16. Відсутність на території України більше 60 діб.
17. Будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства має у своєму володінні транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менше п’яти років.
18. У заяві та/або декларації громадянин не повідомив про членів сім’ї або осіб домогосподарства.
19. У складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, які за даними Єдиного реєстру боржників, мають заборгованість за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів понад три місяці.
20. Будь-хто зі складу жильців домогосподарства або член сім’ї особи зі складу домогосподарства протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії, призначенням житлової субсидії без звернення здійснив купівлю або іншим законним способом набув право власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб (механізм), будівельні матеріали, інші товари довгострокового вжитку або оплатив (одноразово) будь-які послуги (крім медичних, освітніх та житлово-комунальних послуг згідно із соціальною нормою житла (в тому числі понаднормової площі житла у випадку, зазначеному у пункті 5 цього Положення) та соціальними нормативами житлово-комунального обслуговування) на суму, яка на дату купівлі, оплати, набуття права власності в інший законний спосіб перевищує 50 тис. гривень.
21. Структурним підрозділом з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати  житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день звернення за призначенням житлової субсидії.
22. Отримання субсидії однією особою одночасно за зареєстрованим місцем проживання особи та за місцем її фактичного проживання.
Тячівське управління соціального захисту населення.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.