Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Як і де купити дров’яне паливо?

Як і де купити дров’яне паливо?

14:59, 04.03.19
409
Економіка
В минулому році ДП «Брустурянське ЛМГ» реалізувало 25131 м3 дров паливних на суму 8,933 млн. грн. А придбали тверде паливо як місцеве населення, так й юридичні особи та заклади соцсфери (школи, сільські ради, фапи, лікарні).

Вже за два місяці цього року підприємство реалізувало 903 мкб дров’яної деревини непромислового використання на суму 384,356 тис.грн.
За  новими національними стандартами якості деревини, дрова на опалення визначені дров’яною деревиною непромислового використання довжиною до 2 метрів, ціна якої на верхньому складі (у лісі) така: ялина – 280 грн./ м3; бук, дуб – 450 грн./м3; на проміжному складі в смт Усть-Чорна ціна ялини – 435 грн./м3. Якщо довжина колоди від 2 до 4 метрів, то це вже деревина дров’яна промислового використання, ціна якої більша. Тож за ялину треба буде сплатити 822 грн., за бук та дуб – 918 грн.
У багатьох потенційних покупців виникає питання: як і де можна придбати дрова?
Звичайно, все це робиться просто. А отже: щоб виписати дрова, потрібно прийти в контору лісництва або в контору лісгоспу, написати заяву, оплатити в касу необхідну суму за виписану продукцію. У заяві слід вказати: П.І.Б., адресу проживання, ід.код, кількість дров у кубометрах, лісництво, від якого купується деревина. Після оплати покупцю виписується наряд на відпуск лісопродукції, потім покупець домовляється з лісничим про день і час, коли можна буде поїхати в ліс по дрова. Покупець шукає автотранспорт, щоб привезти дрова, тоді майстер з лісозаготівлі виписує товаротранспортну накладну і прикріплює бирку, яка відповідає виписаній кількості дров’яної деревини. За цим посилання в інтернеті можна перевірити легальність бирки: https://www.ukrforest.com/check. 
Дрова можна виписати у лісництвах за адресами: Турбатське лісництво, ур. Турбат; Плайське, ур. Плайське; Кедринське, ур. Кедрин; Лопухівське, ур. Октяберський; Грушівське, с.Грушово; Груниківське, с.Угля; Буштинське, смт. Буштино; Нересницьке, с.Нересниця; Проміжний склад знаходиться у смт Усть-Чорна.
Адміністрація лісгоспу.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.