Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Як і де купити дров’яне паливо?

Як і де купити дров’яне паливо?

14:59, 04.03.19
118
Економіка
В минулому році ДП «Брустурянське ЛМГ» реалізувало 25131 м3 дров паливних на суму 8,933 млн. грн. А придбали тверде паливо як місцеве населення, так й юридичні особи та заклади соцсфери (школи, сільські ради, фапи, лікарні).

Вже за два місяці цього року підприємство реалізувало 903 мкб дров’яної деревини непромислового використання на суму 384,356 тис.грн.
За  новими національними стандартами якості деревини, дрова на опалення визначені дров’яною деревиною непромислового використання довжиною до 2 метрів, ціна якої на верхньому складі (у лісі) така: ялина – 280 грн./ м3; бук, дуб – 450 грн./м3; на проміжному складі в смт Усть-Чорна ціна ялини – 435 грн./м3. Якщо довжина колоди від 2 до 4 метрів, то це вже деревина дров’яна промислового використання, ціна якої більша. Тож за ялину треба буде сплатити 822 грн., за бук та дуб – 918 грн.
У багатьох потенційних покупців виникає питання: як і де можна придбати дрова?
Звичайно, все це робиться просто. А отже: щоб виписати дрова, потрібно прийти в контору лісництва або в контору лісгоспу, написати заяву, оплатити в касу необхідну суму за виписану продукцію. У заяві слід вказати: П.І.Б., адресу проживання, ід.код, кількість дров у кубометрах, лісництво, від якого купується деревина. Після оплати покупцю виписується наряд на відпуск лісопродукції, потім покупець домовляється з лісничим про день і час, коли можна буде поїхати в ліс по дрова. Покупець шукає автотранспорт, щоб привезти дрова, тоді майстер з лісозаготівлі виписує товаротранспортну накладну і прикріплює бирку, яка відповідає виписаній кількості дров’яної деревини. За цим посилання в інтернеті можна перевірити легальність бирки: https://www.ukrforest.com/check. 
Дрова можна виписати у лісництвах за адресами: Турбатське лісництво, ур. Турбат; Плайське, ур. Плайське; Кедринське, ур. Кедрин; Лопухівське, ур. Октяберський; Грушівське, с.Грушово; Груниківське, с.Угля; Буштинське, смт. Буштино; Нересницьке, с.Нересниця; Проміжний склад знаходиться у смт Усть-Чорна.
Адміністрація лісгоспу.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.