Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Співпраця з роботодавцями

Співпраця з роботодавцями

11:45, 23.09.19
119
Економіка / Суспільство
Найголовнішим партнером для служби зайнятості є роботодавець, бо саме від нього залежить кінцевий результат – працевлаштування безробітного. Співпраці передує активна роз’яснювальна робота  щодо можливостей служби зайнятості. Така взаємодія вже давно переросла в систему соціального партнерства. 

Нині життя вимагає від фахівців центрів зайнятості посилити увагу до потреб роботодавців, адже саме вони працевлаштовують чи залишають без роботи людей. Від налагодження постійних ділових відносин та закріплення привабливого для роботодавців іміджу залежить авторитет, роль і місце служби зайнятості на ринку праці та ефективність  розв’язання проблем безробіття.  
Тісна співпраця з роботодавцем передусім має приводити до позитивного рішення щодо працевлаштування безробітних. Ми спільно працюємо над тим, щоб у нашому районі поменшало людей які залишились без роботи. Однією з дієвих форм ефективної взаємодії  є зустрічі з роботодавцями, що дають змогу оперативно реагувати на потреби чи побажання працедавців стосовно підбору кадрів чи організації громадських або тимчасових робіт, при потребі проводять підбір кандидатів для проведення професійного навчання з числа безробітних громадян. 
Для зручності впроваджено сервіс служби зайнятості „Електронний кабінет роботодавця”. Це персональне автоматизоване робоче місце, доступ до якого  можна отримати за допомогою комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет. Користуючись Електронним кабінетом, роботодавець має змогу переглянути стан укомплектування заявлених вакансій, історію направлень центром зайнятості шукачів роботи, виконання договорів на громадські та на роботи тимчасового характеру. Крім того, передбачена можливість переглядати надані звіти за формами 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці», 1-ПА  «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні та здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців». 
Для створення власного Електронного кабінету роботодавцю необхідно звернутись до центру зайнятості, повідомити адресу електронної пошти, сформувати логін та пароль, за допомогою яких авторизуватися та отримати доступ до послуги на сайті  Державної служби зайнятості http://www.dcz.gov.ua». Електронний кабінет зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості та на підвищення рівня комфорту під час взаємодії роботодавців зі службою зайнятості.
Запрошуємо до співпраці!
Іванна Бонка, заступник начальника відділу взаємодії 
з роботодавцями.


Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.

Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.