Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Рекрутинг – для всіх, хто пропонує та шукає роботу

Рекрутинг – для всіх, хто пропонує та шукає роботу

11:46, 23.09.19
130
Економіка / Суспільство
Не так давно в державній службі зайнятості почали використовувати поняття «рекрутинг» або «підбір персоналу на засадах рекрутингу». Якщо ви шукаєте роботу чи працівників, але не маєте можливості щоденно моніторити велику кількість інформаційних ресурсів, звертайтесь до послуг фахівця з рекрутингу Тячівського районного центру зайнятості за адресою: м.Тячів, вул. Пролетарська, 2. Тел.: 3-27-37; 0971747927.


Унікально, сучасно, а головне – актуально. Так можна охарактеризувати новий напрям роботи служби зайнятості. Мова про – рекрутинг.
Рекрутер працює не лише з роботодавцями та шукачами роботи, які звертаються до служби зайнятості, а з усіма, хто пропонує чи шукає роботу на ринку праці. Тобто, використовуються бази даних різних джерел, а не тільки служби зайнятості, зокрема, сайти пошуку роботи, соціальні мережі, оголошення в газетах.
Щоденно фахівць з рекрутингу моніторить як шукачів роботи, так і бажаючих її надати. Аналізує можливості щодо укомплектування вакансій, спільно з роботодавцем формує «портрет кандидата». Потім ретельно займається підбором: вивчає резюме шукачів роботи, проводить співбесіди з кандидатами, за потреби пропонує їм пройти відповідні тести. За результатами такого відбору найбільш прийнятну кандидатуру направляє на співбесіду до роботодавця.
Рекрутер підтримує контакти (в основному в телефоному режимі) з шукачами роботи. Його завдання – з’ясувати бажання людини та запропонувати низку вакансій. Також за згодою особи фахівець з рекрутингу зберігає її контактні дані та ключову інформацію щодо бажаної роботи і у разі появи відповідних пропозицій – оперативно інформує. Крім того, складає тексти оголошень про вакансії та розміщує інформацію в різних джерелах, що пришвидшує і полегшує процес працевлаштування.
Вікторія Бухало, рекрутер Тячівського РЦЗ.  
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.

Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.