Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Буде здійснюватися перевірка виїзду за кордон одержувачів соціальних допомог

Буде здійснюватися перевірка виїзду за кордон одержувачів соціальних допомог

10:32, 04.11.19
224
Економіка / Суспільство / Важливо
Важливо наголосити, що існують випадки, коли тривалий час особа працює за кордоном, не сплачує жодних податків, проте користується державною соціальною підтримкою, компенсаціями, отримує субсидію та інші державні соціальні виплати за кошти Державного бюджету України, що наповнюється з податків громадян, які офіційно працюють на теренах нашої держави.

Житлову субсидію не може бути призначено у випадку, коли член домогосподарства або член сім’ї зі складу домогосподарства перебуває неофіційно за кордоном сукупно більше 60 днів протягом періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії. До 60-денного періоду перебування за кордоном не включаються дні службового відрядження, лікування або навчання, що підтверджується відповідними документами.
Допомога надається малозабезпеченим сім’ям, які з поважних або незалежних від них причин мають низькі доходи. Допомога призначається і виплачується у грошовій формі малозабезпеченим сім’ям, які постійно проживають на території України.
Однак, якщо одержувач виплат і субсидій перебуває та працевлаштований за кордоном – згадувані виплати припиняються та скасовуються.
Органи соціального захисту населення постійно проводять перевірки  виїзду за кордон одержувачів допомог. Зокрема, направляють запити до державної прикордонної служби, здійснюють акти обстеження стосовно факту здійснення догляду тощо.
Тячівське управління соціального захисту населення.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.

Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.