Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
Останні новини
» » » » Про порядок призначення та виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги

Про порядок призначення та виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги

10:25, 12.11.19
319
Економіка / Важливо
Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги, призначається та виплачується  відповідно до Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 р. № 558.

Таке право  має непрацююча фізична особа, яка постійно надає соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, та особа, яка досягла пенсійного віку, визначеного ст. 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», та інваліди, що надають соціальні послуги.
Компенсація  призначається, виходячи з прожиткового мінімуму для працездатних осіб та для осіб, які втратили працездатність, у розмірах:
15 відсотків – фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам І групи;
10 відсотків – фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, які за висновком лікарсько-консультаційної комісії потребують постійного стороннього догляду і не здатні до самообслуговування, інвалідам ІІ групи та дітям-інвалідам;
7 відсотків –  фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам ІІІ групи та хворим, які за висновком лікарсько-консультаційної комісії потребують постійного стороннього догляду і не здатні до самообслуговування.
Фізична особа, яка надає соціальні послуги, має право одержувати тільки одну компенсацію, незалежно від кількості обслуговуваних осіб, видів та обсягу послуг.
Для призначення компенсації фізичній особі треба надати такі документи: заяву про згоду, паспорт або інший документ, що посвідчує особу; висновок лікарсько-консультаційної комісії про те, що стан її здоров’я дозволяє  надавати соціальні послуги; копію трудової книжки; заяву про надання згоди на проведення перевірки даних про доходи особи.
Особа, яка потребує надання соціальних послуг(або її представник), надає: заяву про необхідність послуг; паспорт або інший документ, що посвідчує особу; копію довідки до акту огляду медико-соціальною експертною комісією (форма № 157-1/0; висновок лікарсько-консультаційної комісії про необхідність постійного стороннього догляду та нездатність особи до самообслуговування (за винятком інвалідів І групи).
Законним представником дитини, яка потребує надання соціальних послуг, надаються: заява про необхідність послуг; копія свідоцтва про народження дитини; висновок лікарсько-консультаційної комісії про необхідність постійного  стороннього догляду.
Компенсація не призначається: фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам, яким призначено державну соціальну допомогу на догляд відповідно до ЗУ «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам»; надбавку на догляд або державну соціальну допомогу на догляд відповідно до ЗУ «Про пенсійне забезпечення»; відшкодування витрат на надання послуг по догляду відповідно до ЗУ «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності»; фізичним особам, які надають соціальні послуги на платній основі; фізичним особам, які надають соціальні послуги і отримують допомогу на догляд відповідно до ЗУ «Про психіатричну допомогу»;  самозайнятій особі; фізичним особам, які проходять альтернативну (невійськову) службу; фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, хворим, які за висновком лікарсько-консультаційної комісії потребують постійного стороннього догляду і не здатні до самообслуговування та перебувають у трудових відносинах, у т. ч. на умовах неповного робочого дня (крім роботи вдома).
Компенсація фізичній особі, яка надає соціальні послуги, призначається з дня звернення.

Тячівське управління соціального захисту населення. Відділ прийому громадян.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Передплата на «Дружбу» на 2020 рік розпочалася
Шановні читачі нашого сайту! Ми вдячні вам за вашу незмінну підтримку, за ваші лайки і перепости на наші публікації! Сподіваємося, що ви підтримаєте і паперовий варіант газети, передплативши її у своєму поштовому відділенні.Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.

Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.