Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
Останні новини
» » » » До уваги громадян, які користуються пільгами на оплату житлово-комунальних послуг

До уваги громадян, які користуються пільгами на оплату житлово-комунальних послуг

15:14, 25.11.19
311
Економіка / Важливо
Як уже повідомлялося у минулому номері газети («Дружба» №95-96 за 16.11.2019 р.), пільги громадянам на оплату житлово-комунальних послуг будуть надаватися у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів розрахованої суми пільги на рахунок Мінсоцполітики в АТ “Ощадбанк” для  проведення розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика.

Громадянам, які подали заяву до управління соціального захисту населення до 15 жовтня на отримання пільги в грошовій готівковій формі, виплата буде здійснюватися готівкою у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта). 
Платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.
Якщо  пільговик отримає готівку, то має сплатити за спожиті послуги повністю. Інші   сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг  АТ “Ощадбанк” ( за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі). 
Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в поданих відомостях з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за  жовтень 2019 року. В такому випадку рекомендуємо звернутися до  управління соціального захисту населення за місцем проживання в м. Тячів або смт Дубове.
Сума пільги в такому випадку буде донарахована в наступному місяці.

Тячівське управління соціального захисту населення.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Передплата на «Дружбу» на 2020 рік розпочалася
Шановні читачі нашого сайту! Ми вдячні вам за вашу незмінну підтримку, за ваші лайки і перепости на наші публікації! Сподіваємося, що ви підтримаєте і паперовий варіант газети, передплативши її у своєму поштовому відділенні.Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.

Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.