Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Фонд соціального страхування України здійснює соціальний захист застрахованих осіб

Фонд соціального страхування України здійснює соціальний захист застрахованих осіб

08:46, 10.02.20
81
Економіка / Суспільство
Тячівське відділення управління Фонду соціального страхування забезпечує соціальний захист, охорону життя та здоров’я громадян у процесі їх трудової діяльності у Тячівському та Рахівському районах.
Основними завданнями відділення є забезпечення соціального захисту застрахованих осіб, які внаслідок захворювань і травм виробничого характеру тимчасово втрачають можливість працювати, а також фінансування та контроль за використанням коштів Фонду на різні види матеріального забезпечення.
Про підсумки діяльності Тячівського відділення за 2019 рік розповідає його начальник Ірина Андріївна Феєр.


– Станом на 01.01.2020 р.на обліку в Тячівському відділенні управління  виконавчої дирекції  Фонду (далі – відділення) перебувало 11162 страхувальники. 
У 2019 році проведено 38 планових та 7 позапланових перевірок страхувальників щодо правильності використання страхових коштів Фонду, з них 5 – спеціалістами управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування в Закарпатській області. Заходами контролю охоплено 35,9 млн грн коштів Фонду. Виявлено, що сума не прийнятих до зарахування витрат склала 136,8 тис. грн, також прийнято 40 рішень про застосування штрафних санкцій на суму 68,4 тис. гривень. Сплачено 205,2 тис. гривень. 
Спеціалісти відділення склали 38 протоколів про адміністративне правопорушення. За результатами розгляду справ винесено 36 постанов про накладення адміністративного стягнення та 2 постанови про закриття справи.
За 2019 рік витрати на виплату всіх видів допомог з тимчасової втрати працездатності за  кошти Фонду соціального страхування України склали 38,5 млн грн, а саме: по тимчасовій непрацездатності – 17,1 млн грн., по вагітності та пологах – 21,2 млн грн., на поховання – 0,2 млн грн по 41 виплаті. 
Прийнято для фінансування 2746 заяв-розрахунків від страхувальників по 7763 листках непрацездатності.  
З метою попередження неправомірних витрат Фонду на стадії розгляду заяв-розрахунків  було сформовано 11530 запитів до Пенсійного фонду України. Повернуто на доопрацювання 776 неправильно оформлених заяв-розрахунків.
Здійснювалися страхові та виплати  на медичну та соціальну допомогу по 281 справі потерпілих від нещасного випадку на виробництві та особах, які мають на це право в разі втрати годувальника, на загальну суму 7961,2 тис. гривень.
Зокрема, виплачено:
- щомісячні страхові виплати 266 потерпілим у сумі 7189,8 тис. грн та 15 особам, які мають на це право в разі втрати годувальника, – 327,9 тис. грн;
- одноразову допомогу  в разі смерті потерпілого одній сім’ї – 192,1 тис. грн; 
- одноразову допомогу у випадку стійкої втрати працездатності двом потерпілим – 30,4 тис. грн; 
- допомогу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до встановлення інвалідності по нещасному випадку п’яти потерпілим – 99,3 тис. грн;
- витрати на лікарські засоби 3 потерпілим – 13,5 тис. грн;
- на медичну реабілітацію, компенсовано одному – за самостійно придбані ліки та вироби медичного призначення – 2,6 тис. грн.
А також витрати: на технічні та інші засоби реабілітації 4 потерпілим – 19,7 тис. грн;
-  на постійний сторонній догляд 2 особам – 48,6 тис. грн;
-  на побутове обслуговування 3 потерпілим – 35,9 тис. грн;
-  на бензин 4 потерпілим у сумі 1,4 тис. гривень.
Виплачено 50,4 тис. грн двом потерпілим, що тимчасово переселились із території, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.
Протягом 2019 року 62 застрахованим особам надано послуги з відновлювального лікування за різними діагнозами в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів на суму 81,4 млн гривень. Крім того, відновлювальне лікування отримав 21 потерпілий від нещасних випадків на виробництві на суму 281,1 тис. грн у санаторіях: «Карпати», «Поляна», «Моршинкурорт», «Оризонт», «Трускавецькурорт» та «Шаян».
Профілактична робота з попередження виробничого травматизму та професійних захворювань є основним завданням страхових експертів з охорони праці Фонду соціального страхування України. Працівники відділення проводять повсякденну роботу з опрацювання та впровадження системи управління охороною праці (СУОП) на підприємствах, беруть участь у засіданнях комісій з охорони праці підприємств, комісій із навчання з цих питань.
Страховими експертами з охорони праці відділення проведено 43 перевірки стану профілактичної роботи щодо створення безпечних та нешкідливих умов праці. Вони взяли участь в опрацюванні та впровадженні СУОП на 68 підприємствах Тячівського і Рахівського районів, у 21 семінарі, нараді, у комісіях з цих питань – на 72 підприємствах.
Проводимо роз’яснювальну роботу з інженерами з охорони праці, посадовими особами, особливо малих підприємств, щодо Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві. Це і навчання, і проходження інструктажів з охорони праці, здійснення медичних оглядів.
На жаль, упродовж минулого року на підприємствах Тячівського та Рахівського району сталося 8 страхових нещасних випадків, у 2-ох із яких загинули люди. Статистика, безперечно, сумна, адже важко змиритися з тим, що люди гинуть та втрачають своє здоров’я на роботі. Тож хочеться застерегти роботодавців не приховувати нещасні випадки на виробництві, аби потерпілі отримали всі належні виплати та компенсації.
За консультаціями та роз’ясненнями з питань соціального страхування просимо звертатися до Тячівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду за адресою: м. Тячів, вул. Незалежності, 10/16, тел.: 3-28-94.
І. Феєр, начальник Тячівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Закарпатській області.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Оголошення
У відповідності до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 16.03.2020 року  о 10.00 за київським часом в залі засідань міської ради за адресою: м. Тячів, вул. Шевченка, 2  відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації:
• детальний план території земельної ділянки площею 0,0774 га в м.Тячів, вул. І. Франка, 2, цільове призначення якої змінюється для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.; Містобудівну документацію розроблено відповідно до ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
 Явка власників земельних ділянок на які розробляється містобудівна документація та спеціалістів проектних організацій розробників ОБОВ’ЯЗКОВА. У випадку неявки містобудівна документація розглядатися не буде.
Ознайомлення з містобудівною документацією, текстовими та  графічними матеріалами у відповідному порядку буде здійснюватися з 9.00 до 12.00 в робочі дні, у відділі містобудування, архітектури Тячівської міської ради за адресою: вул. Шевченка, 2 (каб. 8).
Пропозиції та зауваження пропонується подавати письмово до 11.02.2020 року за адресою: 90500 м. Тячів, вул. Шевченка, 2, Тячівська міська рада. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Передплата на «Дружбу» на 2020 рік розпочалася
Шановні читачі нашого сайту! Ми вдячні вам за вашу незмінну підтримку, за ваші лайки і перепости на наші публікації! Сподіваємося, що ви підтримаєте і паперовий варіант газети, передплативши її у своєму поштовому відділенні.Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.