Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
Останні новини
» » » » Фонд соцстрахування виплатить компенсації тим, хто на обсервації

Фонд соцстрахування виплатить компенсації тим, хто на обсервації

13:59, 23.03.20
39
Економіка / Суспільство / Важливо
Розмір виплати буде залежати від тривалості страхового стажу.
Українцям, у яких буде виявлено симптоми гострого респіраторного захворювання чи
підозри на COVID-2019, буде компенсовано зарплати за увесь час їхньої непрацездатності. На розмір виплати за лікарняними буде впливати, зокрема, тривалість страхового стажу. 


Також під час розрахунку виплати будуть брати до уваги розмір середньої денної зарплати працівника, який підхопив недугу і тимчасово змушений припинити роботу.
«Цей вид матеріального забезпечення виплачується фондом, починаючи від шостого дня тимчасової непрацездатності й до моменту одужання або встановлення медико-соціальною експертною комісією інвалідності (перші п’ять днів фінансуються за рахунок коштів роботодавця)», – пояснили у пресслужбі. У залежності від страхового стажу розмір допомоги складає: 50% середньої заробітної плати (доходу) – застрахованим особам, які мають страховий стаж до 3 років; 60% середньої заробітної плати (доходу) – страховий стаж від 3 до 5 років; 70% середньої заробітної плати (доходу) – страховий стаж від 5 до 8 років; 100% середньої заробітної плати (доходу) – страховий стаж понад 8 років; 100% середньої заробітної плати (доходу) – застрахованим особам, які мають пільги відповідно до законодавства, зокрема, постраждалим учасникам Революції Гідності за страховими випадками, які настали з 25.07.2018. 
Тим, хто буде доглядати за хворою дитиною віком до 14 років, фонд виплатить зарплату за увесь час, починаючи від першого дня догляду. Для отримання виплати застрахованим особам потрібно передати отриманий листок непрацездатності роботодавцю. 
Прес-служба Фонду соцстрахування. 
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Звернення до мешканців Тячівщини, які повернулися з-за кордону
У зв’язку з ситуацією, що склалася навколо небезпеки поширення коронавірусної інфекції COVID-19, переконливо просимо  дотримуватися карантинних заходів та  самоізоляції.

Увага, важливе оголошення!
В зв'язку з карантинними заходами, оголошення, вітання, співчуття та інші матеріали для публікації можна надсилати
на електронну пошту «Дружби» 
mail@druzhba.uz.ua. Оплата здійснюватиметься через Приват24.
З повагою, колектив редакції "Дружба".
ЗАВТРА В ОДА ПРАЦЮВАТИМЕ «ПРЯМА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ
У зв’язку із уведенням карантинних заходів та призупинення особистого прийому громадян, йдучи на зустріч населенню області, вирішено у вівторок, 24 березня 2020 року, в облдержадміністрації провести пряму телефонну лінію «Запитай у влади», під час якої громадяни зможуть звернутися до в.о. голови обласної державної адміністрації Олексія Гетманенко з особистих питань.