Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Медикам боргують зарплати

Медикам боргують зарплати

09:02, 25.05.20
116
Економіка / Суспільство / Здоров'я
Медикам Тячівщини та Рахівщини, котрі боролися з COVID – 19, боргують більше 1,5 млн. грн. Народний депутат Василь Петьовка звернувся до Прем’єра: терміново виділити кошти на погашення заборгованості


Заборгованість тячівським та рахівським медикам, котрі задіяні у ліквідації наслідків пандемії коронавірусу, становить 1,5 млн грн.
Нагадаємо, уряд гарантував усім медичним працівникам, котрі лікували пацієнтів із коронавірусною хворобою, виплату 300% доплати до заробітної плати. Відповідне доручення Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов дав керівникам обласних департаментів охорони здоров’я і зазначив, що всі без виключення кошти були перераховані урядом у регіони ще в середині квітня поточного року. Але, за наведеними даними, за квітень 2020 року у «Рахівській районній лікарні» заборгованість становить 435 тис. 400 грн., а в «Тячівській районній лікарні» боргують  1 млн. 070 тис 262,00 грн. По цих двох районах заборгованість становить понад 1 млн. 505 тис. грн. Народний депутат України Василь Петьовка звернувся до Прем’єра Дениса Шмигаля у першочерговому порядку вирішити питання виділення цільових коштів для Рахівської та Тячівської районних лікарень для забезпечення покриття заборгованості лікарям за гарантованими урядом доплатами до заробітної плати.
Вл. інф.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Онлайн-передплата – послуга від АТ «Укрпошта»
АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 р., яка розпочата з 7 квітня поточного року.
Оформлення онлайн-передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту  www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться. 

Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Продається насіння кукурудзи
Терміново продається 11 пос. одиниць насіння кукурудзи (гібрид «Солонянський 298 - 9 шт. та гібрид «ДБ Хотин»- 2 шт.), які знаходяться  на Новій Почті в Буштино. Вартість - 6оо грн. за пос. одиницю. Інші гібриди кукурудзи по «Новій почті». 
Звертатись за тел.: 097 00 47 112.