Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Міні-маркет споживчої кооперації «Крамниця» для руськополівців

Міні-маркет споживчої кооперації «Крамниця» для руськополівців

10:21, 27.07.20
884
Економіка / Сільське життя
Днями у Руському Полі відбулося відкриття міні-маркету споживчої кооперації під назвою «Крамниця». Новий магазин має зручне та вигідне розташування – у центральній частині села, напроти православної церкви. 

До реконструкції будівля магазину була у занедбаному вигляді. Її відремонтували, замінили дах, оновили фасад, який прикрашає логотип споживчої кооперації «CООР», облагородили територію, закупили обладнання та комп’ютерне забезпечення.
Символічну стрічку на вході до «Крамниці» перерізали голова Закарпатської облспоживспілки В.В.Цап, голова правління Тячівської райспоживспілки І.В.Бринзяник, голова Буштинського споживчого товариства М.В.Федина. Відтак оглянули торгові зали та асортимент продукції. Приємні ціни, розмаїття товарів, можливість розрахунку платіжними картками, привітний персонал – усе це чекає на покупців «Крамниці». 
Голова правління Тячівської райспоживспілки І.В.Бринзяник зазначив, що відкриття міні-маркетів у споживчих товариствах передбачене планом роботи правління Тячівської райспоживспілки на 2020-2023 роки. 
«Перший міні-маркет відкрито в селі Руське Поле Буштинського споживчого товариства, і слід відмітити, що це було нелегко. Свої корективи в роботу вносить пандемія. У цьому році ми відчули складну неплатоспроможність населення. Але незважаючи на це, на початку липня цього року міні-маркет було відкрито. Перші дні роботи показали, що ми не помилились. Щоденний товарообіг складає близько 10-15 тис.грн., – зауважує Іван Васильович. – Користуючись нагодою, хочу подякувати за сумлінну працю, високу кваліфікацію випускнику Львівського ТЕІ Євгенію Михайловичу Федині. Завдяки його зусиллям, наполегливості, умінню відкрито міні-маркет «Крамниця».
Загалом, у Тячівській районній спілці споживчих товариств – 14 балансових одиниць, з них 10 споживчих товариств та 4 господарства, в яких нараховується 56 магазинів роздрібної торгівлі та 27 об’єктів ресторанного господарства. Система райспоживспілки працює постійно прибутково. Так, за 2018 рік прибутки складають 624 тис.грн., за 2019-й – 1079 тис. грн., за перше півріччя 2020 року – 937 тис. грн. 
«Правління Тячівської райспоживспілки постійно приділяє увагу розвитку матеріально-технічної бази в споживчих товариствах та господарствах району. Зокрема, у 2018 р. в її зміцнення вкладено 1886 тис.грн., у 2019 р. – 1128 тис.грн. Цьогоріч плануємо вкласти 1,5 млн грн», – додав Іван Васильович.
Голова Буштинського СТ М.В.Федина відзначив, що для відкриття міні-маркету «Крамниця» в Руському Полі на модернізацію правлінням товариства використано 1 млн 45 тис.грн., зокрема, на проведення капітального ремонту та благоустрій – 770 тис.грн., на холодильно-технологічне та комп’ютерно-розрахункове обладнання – 275 тис.грн.
«Формуючи асортимент в сільському магазині, ми враховували особливості населеного пункту, щоб покупець міг в одному місці максимально задовольнити свої потреби: у продуктах харчування, побутовій хімії, посуді, дитячих іграшках, хлібобулочних, кондитерських виробах та багатьох інших товарах щоденного попиту, – пояснює Михайло Васильович. – Щоби сформувати в сільському магазині оптимальний асортимент товарів, доводиться постійно вивчати ціни на ринках і порівнювати їх з тими, що пропонують нам постачальники. У «Крамниці» працюють дві молоді сумлінні продавчині, які завжди зустрічають привітними посмішками. Без покупки ніхто не виходить з магазину «Крамниця».
Як зазначив голова Закарпатської облспоживспілки В.В.Цап, для такого села, як Руське Поле, відкриття магазину системи споживчої кооперації – це великий плюс, адже це перша крамниця на Тячівщині з програмним забезпеченням.
«Радує, що у найбільшому сільському районі України – Тячівському – кооперація живе і розвивається», – зауважив Василь Васильович. 
Голова Закарпатської облспоживспілки висловив упевненість у тому, що цей магазин буде прибутковим та з розвиненою інфраструктурою, а у майбутньому для постійних клієнтів діятимуть дисконтні картки. Також наголосив, що, незважаючи на труднощі, пов’язані з карантином, магазини споживчої кооперації відкриватимуть у районі і надалі – в Углі, Дубовому. Все для того, щоби було вигідно працювати і кооператорам, і робити покупки населенню.  
Н.Маджара.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється детальний план території для будівництва
Розробляється детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, част. вулиці Ф.Манайла в с. Терново, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться 21 серпня 2020 року 0 10.00 в приміщенні Тернівської сільської ради.
Онлайн-передплата – послуга від АТ «Укрпошта»
АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 р., яка розпочата з 7 квітня поточного року.
Оформлення онлайн-передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту  www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться. 

Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Звернення до мешканців Тячівщини, які повернулися з-за кордону
У зв’язку з ситуацією, що склалася навколо небезпеки поширення коронавірусної інфекції COVID-19, переконливо просимо  дотримуватися карантинних заходів та  самоізоляції.