Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Кошти за «пакунок малюка»

Кошти за «пакунок малюка»

19:12, 12.09.20
216
Економіка / Суспільство / Важливо
З 1 вересня поточного року відповідно до прийнятого Урядом рішення розпочалася реалізація пілотного проєкту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», за участю акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» (постанова Кабінету Міністрів України від № 744.

Грошова компенсація є одноразовою виплатою на кожну живонароджену дитину для придбання дитячих та товарів для породіллі, перелік яких чітко визначено Порядком реалізації пілотного проєкту по монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».
Розмір грошової компенсації становить 5 тис. гривень.
Насамперед батьки новонароджених, патронатні вихователі, прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни звертаються до відділення «ПриватБанк» для відкриття рахунку зі спеціальним режимом використання й отримують спеціальну соціальну картку.
Подають до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем проживання або місцем перебування заяву з необхідними документами, а саме: копію свідоцтва про народження дитини; копію ідентифікаційного номера та інші документи щодо опіки над дитиною або перебування її в дитячому будинку сімейного типу, прийомній та патронатній сім’ї; для дітей, які народилися у 2020 році в пологовому будинку,  довідку з пологового про неотримання «пакунка малюка».
Заяву та пакет документів можна подавати в електронному вигляді.
Перерахування коштів грошової компенсації здійснюється шляхом зарахування на поточний рахунок, відкритий в уповноваженому банку відповідно до договору про взаємодію, укладеного Мінсоцполітики та «ПриватБанк», для подальшого їх перерахування на спеціальні рахунки отримувачів.
Звернутися за призначенням грошової компенсації можна протягом 12 місяців з дня народження дитини.
Крім цього, протягом року з дня зарахування коштів грошової компенсації на спеціальний рахунок в «ПриватБанк» батьки або уповноважені можуть використовувати призначену грошову компенсацію у безготівковій формі на придбання відповідних дитячих товарів та товарів для породіллі. Закуповувати їх товари можливо лише в закладах торгівлі, які приєднаються до публічного договору про реалізацію пілотного проєкту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».
В області таку допомогу в 2020 році передбачено  отримають батьки або уповноважені на понад 11 тисяч дітей.
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розроляється детальний план
Розробляється Детальний план території з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок частини вул.Головна, в с.Вонігово, Тячівського району, Закарпатської області.
Громадські слухання відбудуться 12.10.2020  року о 10.00 в приміщенні Вонігівської сільської ради.

Розробляється проект
Розробляється «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по  вул. Покровська, 14 в с.Крива, Тячівського району,  Закарпатської області.»
Громадські слухання відбудуться   21.09.2020  року 0 10.00  в приміщенні Кривської сільської ради.