Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Про призначення житлових субсидій із жовтня (на опалювальний період 2020-2021рр.)

Про призначення житлових субсидій із жовтня (на опалювальний період 2020-2021рр.)

09:35, 23.10.20
903
Економіка / Суспільство / Важливо
З 16.10.2020 р. на опалювальний період будуть автоматично розраховані субсидії всім одержувачам, яким була призначена субсидія з 01.05.2020 р. (в тому числі, особам, яким на літній період сума субсидії становила 0,00 грн.).

Це можна буде перевірити в Єдиному державному реєстрі отримувачів субсидії Міністерства соцполітики або за тел. управління м. Тячів: (03134) 2-12-24 та смт Дубове: 7-24-44.
За призначенням субсидії на опалювальний період 2020-2021 рр. мають звернутись (подати нові заяву та декларацію) наступні категорії субсидіантів:  особи, яким субсидія була припинена (в тому числі, по заяві особам, які на літній період переходили на пільги);  якщо відбулась зміна складу зареєстрованих осіб;  якщо відбулись зміни у складі сім’ї (сімейному стані) члена домогосподарства;  орендарям, в яких закінчився термін оренди житлового приміщення.
 У разі   отримання інформації станом на 01.10.2020 р. про наявність простроченої понад 3 місяці заборгованості з оплати на житлово-комунальні послуги, загальна сума якої перевищує понад 340 грн., в призначенні субсидії буде відмовлено.
Субсидіантам необхідно перевірити наявність заборгованості у квитанціях та у разі виявлення погасити або реструктуризувати її і подати документальне підтвердження до управління.
Тячівське УСЗН.    
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.   
Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території  з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул.Зарічна с. Глибокий Потік, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться   16.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Глибокопотіцької сільської ради.