Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
Останні новини
» » » » Кошти на закупівлю кисню

Кошти на закупівлю кисню

10:23, 02.11.20
236
Економіка / Суспільство / Здоров'я
Більше 29 мільйонів гривень із державного бюджету надійшло в область для закупівлі кисню у лікарні, які приймають хворих на COVID-19. За ці кошти мають придбати кисневі концентратори, медичний газ (перезаправка балонів та/або їх закупівля) та встановити кисневі мережі з лікувальним газопостачанням.

Гроші отримають заклади, де 80 % ліжкового фонду передбачено для лікування хворих на коронавірус.
Згідно розпорядження голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова від 21 жовтня, кошти розподілять між 15 медичними закладами області:
Закарпатській обласній клінічній лікарні імені Андрія Новака -1 млн 900 тис грн, Обласній дитячій лікарні – 1 млн грн, Обласній інфекційній лікарні – 1млн 800 тис грн, Обласному клінічному фтизіопульмонологічному лікувально-діагностичному центру – 1 млн 100 тис грн. А також медичним закладам області, серед яких найбільше Тячівській райлікарні – 3 млн 552 тис грн.
На сьогодні з державного бюджету кошти субвенції для забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів в область надійшли у повному обсязі – 29 276,2 тис.грн. та перераховано на рахунки закладів охорони здоров’я.
Субвенція спрямовується на закупівлю товарів, робіт і послуг для забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, не менше 80 відсотків ліжкового фонду, призначених для лікування таких пацієнтів. За рахунок цих коштів передбачається придбання кисневих концентраторів, закупівля медичного газу (перезаправка балонів та/або їх закупівля) та встановлення кисневих мереж з лікувальним газопостачанням. На сьогодні з державного бюджету кошти субвенції для забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів в область надійшли у повному обсязі – 29 276,2 тис.грн. та перераховано на рахунки закладів охорони здоров’я.
Зі ЗМІ.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.   
Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території  з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул.Зарічна с. Глибокий Потік, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться   16.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Глибокопотіцької сільської ради.