Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Філія «Тячів ЛАГ» ЗОУЛАГ реорганізована у ДП «Тячівське ЛГ»

Філія «Тячів ЛАГ» ЗОУЛАГ реорганізована у ДП «Тячівське ЛГ»

14:27, 30.05.16
552
Економіка
Філія «Тячів ЛАГ» ЗОУЛАГ  реорганізована у ДП «Тячівське ЛГ»Днями відбулася нарада з питання ліквідації філії «Тячівське ЛАГ» ЗОУЛАГ та передачі лісового фонду новоствореному державному підприємству «Тячівське ЛГ». Головні питання, які обговорили учасники наради: передача лісових ділянок для ведення лісового господарства, охорони лісів, використання та відтворення лісових ресурсів, а також подальше працевлаштування працівників та організація роботи новоствореного лісогосподарського підприємства.
На засіданні були присутні начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга, директор філії «Тячів ЛАГ» Наталія Катреняк, голова ліквідаційної комісії Марія Плиска-Галатиба та працівники ЗОУЛМГ.
На виконання наказу Державного агентства лісових ресурсів України №412 від 25 вересня 2014 року розпочато процедуру ліквідації державного підприємства «Закарпатське обласне управління лісогосподарських агропромислових господарств». Згідно розпорядження голови Закарпатської обласної адміністрації Геннадія Москаля від 23 травня 2016 року №253 «Про передавання лісових ділянок для ведення лісового господарства, охорони лісів, використання та відтворення лісових ресурсів» утворено нову структуру у відповідності до ст. 67-78 Лісового кодексу України та наказу від 27 квітня №207 «Про утворення ДП «Тячівське ЛГ» та ДП ЗОУЛМГ №01-11/31 від 18 травня. Отож  відбувся прийом-передача лісового фонду площею 25 тисяч га, яка розділена на п’ять лісництв.
Основними лісоутворюючими породами є твердолистяні породи – бук (72%) і шпилькові породи (28%). Експлуатаційні ліси в держлісфонді становлять 75%, решта – рекреаційно-оздоровчого, науково та історико-культурного призначення і захисні ліси. З 2015 року філія «Тячівське ЛАГ» не проводить рубки головного користування.
У структурі реалізованої продукції за 2015 рік основну питому вагу складають дрова паливні – 60,3%, техсировина – 20%, лісоматеріали круглі – 19,7%.
Новостворене ДП входимите в структуру ЗОУЛМГ як окрема юридична особа.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

В’ячеслав Бігун покаже нові мотиваційні фільми
4 січня, в п’ятницю, відбудеться показ і обговорення у Тячеві нових авторських фільмів вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна за участю автора та творців стрічки. Глядачі зможуть переглянути нові фільми автора. Перший – «Моро. Розвідка долі» (док., біографія, історія, війна, 15 хв.). Мирний закарпатець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи себе перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й добру дружину. Піднятися над буденністю теми дозволить поезія, яка доповнює кіноформу автора.