Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Тячівська райлікарня №1 отримала сучасну рентген-систему – С-дугу та ЕОП

Тячівська райлікарня №1 отримала сучасну рентген-систему – С-дугу та ЕОП

10:20, 25.02.19
430
Здоров'я
Нове сучасне рентген-обладнання – с-дуга та електронно-обчислювальний прилад – стануть неабиякою підмогою для лікарів під час операцій.


Медики кажуть: с-дугу будуть використовувати для передопераційного рентген-обстеження недужих та для візуалізації під час хірургічних, урологічних, травматологічних оперативних втручань. Це зекономить час та сприятиме більш точній діагностиці. Адже якщо подібне обстеження на стаціонарному рентген-апараті триває близько 20-30 хв., то на ЕОПі можна  отримати рентгенограму буквально одразу. Досі такого обладнання в арсеналі тячівських медиків не було, і пацієнтів, які потребували більш точної  діагностики, медики були змушені направляти за межі району. 
Головний лікар Тячівської РЛ №1 Федір Яринич каже: «Придбання такого обладнання – це позитивний крок для зміцнення матеріально-технічної бази медичного закладу. С-дугу вдалося  придбати завдяки сприянню народного депутата України Василя Петьовки, який звернувся до Кабміну щодо виділення близько 1,5 млн грн. Ще 500 тис. грн. дофінансували з бюджету Тячівської ОТГ за сприяння міської влади. Загалом, вартість рентгену – майже 2 млн грн.»
Очільник лікарні подякував за допомогу народному депутату України Василю Петьовці та Тячівському міському голові Івану Ковачу. 
С-дугу та ЕОП вже змонтували в одному з операційних залів лікарні.
Н.МАДЖАРА.

Читайте також:
Коментарі:
Аватар
Яррі Одл 26 лютого 2019 08:33
  • Подобається
  • 0
Гарна новина. Цю апаратуру колектив чекав кілька років. Тепер Тячівська РЛ №1 на крок ближча до статусу лікарні інтенсивного лікування 1-го рівня. А це одна з головних умов створення окремого Тячівського районного госпітального округу.

Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезон
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезонДержавна установа Закарпатський обласний контактний центр спільно з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА 20 вересня 2018 року проведуть прийом звернень громадян у телефонному режимі.