Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Ботулізм та його профілактика

Ботулізм та його профілактика

15:32, 24.06.19
195
Здоров'я
Ботулізм – захворювання, яке викликається, продуктами, зараженими паличками ботулізму.

Класика цього захворювання гнітюча. Судіть самі: мікробові, який продукує токсин, не потрібен кисень. Живе клостридія ботулізму в землі, в річковому мулі, в кишечнику тварин, птахів і риб – практично скрізь. За несприятливих умов перетворюється на спору. Спроможна витримувати заморожування, висушування, 6-годинне кип’ятіння, 18 %-ий розчин солі та інші «поневіряння» мікробного життя. Токсин, продукований  клостридією, зветься ботулотоксином і є найсильнішою природною отрутою, навіть сильніший, ніж у кобри: смертельна доза для людини становить 0,3 мікрограма. Джерело цієї напасті – домашні консерви, ковбаси і копченості. Річ у тім, що лише в промислових умовах можна забезпечити такий температурний режим, у якому загине навіть найбільш загартована спора клостридії. Проте, в консервах  може себе видати, оскільки в процесі життєдіяльності в неї відходить дуже багато газів. Вони нагромаджуються й починають розпирати банку. Виникає так званий «бомбаж». Найгірше, що на смак, колір і запах їжа не міняється ні на йоту. Щоправда, як для компенсації, картина отруєння ботулотоксином має дуже характерні особливості: м’язова слабкість, яка миттєво розвивається, різка сухість у роті, «туман» перед очима і роздвоєння предметів, відчуття закупорки горла. Зіниці в того, хто поїв ковбаси з клостридією, дуже широкі, дихання поверхове, обличчя втрачає міміку (стає маскоподібним), змінюється тембр і висота голосу.
Як вберегтися:
- не захоплюватися виготовленням і вживанням домашніх консервів (м’яса, птиці, риби, грибів), тим більше – не купувати їх у інших людей.
Не допустити виникнення харчових отруєнь легше, ніж їх лікувати. Але якщо у вас чи членів  родини після прийому їжі все ж таки з’явилися перші ознаки харчового отруєння: підвищення температури тіла, лихоманка, головний біль, блювання, біль у животі, пронос та інше – не займайтеся самолікуванням, негайно звертайтеся до медиків. Велику допомогу в діагностиці захворювання  надає термінове дослідження залишків продуктів харчування, які, можливо, стали причиною отруєння. Тому просимо залишки страв не викидати, а залишати для лабораторних досліджень. Цим ви допоможете медичним працівникам швидко поставити діагноз і призначити відповідне та вчасне лікування.
Профілактика
Суворий санітарний нагляд за харчовою індустрією (вилов риби - її сушіння, копчення, консервування, забоєм худоби та переробкою м’яса). Виконання санітарно-гігієнічних вимог обов’язкове і при домашньому консервуванні. Пам’ятайте, що бактерії ботулізму живуть у грунті, а розмножуються і виділяють отруту в умовах, коли немає кисню. Небезпеку представляють консервовані гриби, недостатньо очищені від землі, де можуть зберігатися спори, м’ясні та рибні консерви з бомбажних (здуття) консервних банок. Категорично заборонені продукти з ознаками їх недоброякості: вони володіють запахом гострого сиру або прогірклої олії.
О.Поковба, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Тячівського районного управління Держпродспоживслужби.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.