Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Запорука благополуччя й успішної самореалізації

Запорука благополуччя й успішної самореалізації

09:09, 14.10.19
204
Здоров'я
10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я.
На жаль, це професійне свято відзначаємо в час, коли вже 5 років в Україні повертаються із зони бойових дій у суспільство люди з травмованою психікою (так званий, посттравматичний стресовий розлад). Недостатній соціальний захист населення, нестача робочих місць, еміграція,  «розірвані» сім’ї теж створюють негативний вплив  на психіку співвітчизників. Тож, щорічно 2 мільйони українців стають пацієнтами психлікарень. Тому  займаємо нині перше місце в Європі за кількістю психічних розладів. За прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров’я до 2020 року вони увійдуть у п’ятірку хвороб за кількістю трудових витрат.


Щоб запобігти психічним недугам, слід звертати особливу увагу на  стан здоров’я у підлітковому віці, коли перші навантаження дорослого життя, переживання, стреси (часто нерозпізнані), можуть призвести до психологічного захворювання. Адже половина  таких недуг починається у віці близько 14-ти років. Серед осіб 15-29 років домінують депресія і самогубства. Саме із проблемою суїцидів пов’язаний у цьому році День психічного здоров’я людини.
Кожний такий випадок – це трагедія для сім’ї і суспільства загалом. Наше завдання – привернути увагу до цієї проблеми, скерувати роботу соціальних служб навчальних закладів таким чином, щоб націлити юнь на здоровий спосіб життя, а всіх причетних – на створення умов для якнайповнішої самореалізації особистості.
Слід пам’ятати: наше психічне здоров’я залежить, в першу чергу, від нас самих, наших рідних та близьких.  Не бути байдужими до чужого горя – завдання кожної людини. Водночас, ми повинні навчитися зберігати душевну рівновагу, бути готовими до стресових ситуацій,  не пускати на самоплив симптоми перевантаження, депресії, емоційної нестійкості й, у випадку необхідності, вчасно звертатись до спеціалістів.
Людмила Магей, лікар-психіатр КЗ «Тячівська РП».
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.

Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.