Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Лікарі пройшли навчання з імунізації від COVID-19 у Києві

Лікарі пройшли навчання з імунізації від COVID-19 у Києві

09:08, 27.02.21
133
Здоров'я
Медичні працівники пройшли відповідне навчання з імунізації від COVID-19 вакцинами Pfizer/BioNTech та AstraZeneca. Лікарі готові розпочати вакцинальну кампанію в Закарпатській області. Про це інформує головна позаштатна експертка ДОЗ зі спеціальності «Епідеміологія», завідувачка відділу епіднагляду та профілактики інфекційних захворювань ДУ ЗОЛЦ МОЗ України Вікторія Тимчик. 

Враховуючи, що ці вакцини потребують різних умов зберігання та логістики, одна мобільна бригада  вивчила спосіб використання, введення й особливості роботи з вакциною Pfizer/BioNTech, інша – з AstraZeneca. 
Навчання мобільних бригад проходить у співпраці з представниками Всесвітньої організації охорони здоров’я та UNICEF.
Вікторія Тимчик повідомляє: для організації навчання інших бригад у Закарпатській області планують створити тимчасові навчальні центри з вакцинації від COVID-19. 
Водночас на Закарпатті обговорили аспекти логістики та організації вакцинальних сесій серед осіб, котрі отримають щеплення у першому етапі вакцинальної кампанії. Нагадаємо, цільові групи розділені на чотири етапи відповідно до ступеня ризику інфікування COVID-19.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відтепер передплатити "Дружбу" можна і онлайн
Шановні читачі! 
Раді повідомити, що з'явилася можливість передплатити "Дружбу" онлайн - на сайті "Укрпошти". Більше не треба стояти в черзі у поштовому відділенні! Оформляйте передплату в будь-який зручний для вас час за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&code=500000006&product_id=94540
Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Передплату на "Дружбу" продовжено до кінця 2020 року
Дорогі друзі! Рік, що завершується, був для усіх нас нелегким. Проте, і в цих нових умовах ми, журналісти газети "Дружба", завжди намагаємося тримати руку на пульсі подій та відшуковуємо актуальну, злободенну та цікаву інформацію. Пишемо про Вас і для Вас.  Тож сподіваємося, що прихильники  районки передплатять газету і на 2021 рік.
 До речі, зробити це можна онлайн - на сайті "Укрпошти". Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Не рубай ялинку!
ДП «Брустурянське ЛМГ» повідомляє, що  підприємство не має ліміту на заготівлю новорічних ялинок. Стаття 65 КУпАП, стаття 91 ЛКУ: штраф за зрубану ялинку діаметром до 10 см – 517,86 грн. Шановні громадяни, працівники лісової охорони будуть проводити рейди, накладатимуть штрафи і секвеструватимуть зрубані ялинки. 
В.Михалчич, провідний інженер з охорони лісу.