Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Нові знання, емоції, відкриття

Нові знання, емоції, відкриття

14:39, 05.12.16
617
Освіта
Нові знання, емоції, відкриттяЗмістовно, плідно, цікаво минув тиждень початкових класів у Кричівський школі. До його підготовки відповідально підійшли всі члени методоб’єднання.
Започаткували його виставками дитячих робіт, стінгазет та різноманітних виробів молодших школярів. Про підготовку повідомили у місячнику патріотичного виховання.
Відкритий урок у 2-А класі з літературного читання на тему «Легкий хліб» (білоруська народна казка) провела класовод З.І.Стойка, використовуючи інтерактивні методи навчання, рольові ігри. Особливої ваги набула тема цього уроку напередодні Дня Голодомору, що став чорною сторінкою в історії України.
У 4-А класі відкритий урок із позакласного читання на тему «Козацькому роду нема переводу» провела класовод Т.В.Мазурик. Висвітлюючи історію козацтва, вчителька вселяла національний дух та патріотизм у дитячі серця.
Виховний захід у 3-А класі на тему «Бал ввічливості» вчителі О.М.Немеш та В.І.Стойка перетворили у  справжній бал: з вечірніми сукнями дівчаток та елегантними костюмами хлопчиків. У казковій ігровій формі  педагоги вчили вихованців правилам ввічливості та етикету. Хотілося і нам, дорослим, опинится на хвилину у цій, ніби казковій, країні.
Конкурси, вікторини, загадки не давали нудьгувати присутнім. А ще захід навчав школярів бути уважними до оточуючих.

С.Кричфалушій, голова методоб’єднання вчителів початкових класів Кричівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відтепер передплатити "Дружбу" можна і онлайн
Шановні читачі! 
Раді повідомити, що з'явилася можливість передплатити "Дружбу" онлайн - на сайті "Укрпошти". Більше не треба стояти в черзі у поштовому відділенні! Оформляйте передплату в будь-який зручний для вас час за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&code=500000006&product_id=94540
Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Передплату на "Дружбу" продовжено до кінця 2020 року
Дорогі друзі! Рік, що завершується, був для усіх нас нелегким. Проте, і в цих нових умовах ми, журналісти газети "Дружба", завжди намагаємося тримати руку на пульсі подій та відшуковуємо актуальну, злободенну та цікаву інформацію. Пишемо про Вас і для Вас.  Тож сподіваємося, що прихильники  районки передплатять газету і на 2021 рік.
 До речі, зробити це можна онлайн - на сайті "Укрпошти". Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Не рубай ялинку!
ДП «Брустурянське ЛМГ» повідомляє, що  підприємство не має ліміту на заготівлю новорічних ялинок. Стаття 65 КУпАП, стаття 91 ЛКУ: штраф за зрубану ялинку діаметром до 10 см – 517,86 грн. Шановні громадяни, працівники лісової охорони будуть проводити рейди, накладатимуть штрафи і секвеструватимуть зрубані ялинки. 
В.Михалчич, провідний інженер з охорони лісу.