Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Крок до самостійності

Крок до самостійності

09:06, 03.04.17
397
Освіта
Крок до самостійностіНещодавно в Тячівському професійному ліцеї проведено  тиждень професії секретар-керівника (організації, підприємства, установи), оператора комп’ютерного набору. Викладачі та майстри прагнули розвивати в учнів пізнавальні інтереси, потребу глибокого і творчого оволодіння знаннями, прагнення постійно знайомитись з найсучаснішими досягненнями науки і техніки, поглибити знання про Інтернет, а також його переваги і недоліки, перевірити знання, вміння і навички, отримані учнями на уроках теоретичного та виробничого навчання, розвивати активність, виховувати любов до обраної професії.

Було зініційовано виставку учнівських газет; конкурс фахової майстерності (теоретичний та практичний тури); олімпіаду по спецпредметах; виставку технічної творчості; відкритий урок; перегляд відеофільмів «Ми із Тячівського професійного ліцею!»; конкурсну програму «Ділові ігри».
Учні активно брали участь у заходах, які допомогли їм зрозуміти та збагнути всю сутність професії та поглибити знання про економічну та інформаційну  організацію суспільства. Проведені заходи продемонстрували престижність професії, підтвердили професійну компетентність майстрів виробничого навчання, викладачів спецпредметів та учнів.
Після проведення тижня професії в учнів виникло бажання більше працювати над собою, підвищувати професійну майстерність, адже професійні знання – запорука успіху у пошуку роботи та у розвитку кар’єри, бо обрана спеціальність є першою сходинкою до майбутнього.
Марта КОПЧАЛЮККрок до самостійностіКрок до самостійностіКрок до самостійностіКрок до самостійностіКрок до самостійності
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезон
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезонДержавна установа Закарпатський обласний контактний центр спільно з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА 20 вересня 2018 року проведуть прийом звернень громадян у телефонному режимі.