Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Бережімо воду

Бережімо воду

09:13, 03.04.17
295
Освіта
Бережімо воду22 березня 2017 року  світова спільнота відзначила Всесвітній день  води, проведення якого у 1992 році започатковано Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою привернення уваги до проблем , пов’язаних з водними ресурсами, які наразі актуальні і в Тячівському районі. Цьогорічна тематика Всесвітнього дня Води проходить під гаслом «Стічні води».

З метою підвищення екологічної свідомості й обізнаності школярів, щодо проблем, пов’язаних з раціональним  використанням, охороною та відтворенням водних ресурсів, інженери – гідротехніки Тячівського міжрайонного управління водного господарства  О.Сасин та В.Бонка   організували відзначення Всесвітнього дня води в Русько-Полівській  та Тересвянській ЗОШ І-ІІІ ступенів. У навчальних закладах прозвучали цікаві лекції на тему «Навіщо витрачати воду?». Зазначено, що більше 80 % стічних вод попадають в природне середовище не очищеними, замість того, щоб витрачати, ми повинні скорочувати кількість скидів стічних вод і повторно використовувати їх, забезпечуючи більш ефективне функціонування водного циклу на благо всього живого, вимикати крани і уникати попадання сміття, жирів і хімікатів в каналізації.
Працівники Тячівського МУВГ нагадали школярам, які саме екологічні проблеми існують і що виникли вони  не сьогодні й не вчора.
Як свідчать стародавні літописи, ще близько 4 тисяч років тому Вавілонський цар Хаммураті, а пізніше – китайські й монгольські імператори та європейські монархи вже дбали про збереження природи й видавали накази про охорону лісів, трав`яного покриву степів, водних джерел. Українська козацька старшина, незважаючи на надзвичайне багатство нашої природи тих часів, теж уболівала за збереження довкілля й видавала ряд наказів і документів про охорону  лісів і лук, заборону спалювання лісів, браконьєрства, хижацького знищення звірів та риби.  
 В кінці лекції учні 7-Б класу Руськополівської ЗОШ І-ІІІ ст. та учні 6-Г класу Тересвянської ЗОШ І-ІІІ ст. висловлювали власні думки щодо раціонального використання та відтворення водних ресурсів.
О.Сасин.Бережімо водуБережімо водуБережімо воду
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

В’ячеслав Бігун покаже нові мотиваційні фільми
4 січня, в п’ятницю, відбудеться показ і обговорення у Тячеві нових авторських фільмів вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна за участю автора та творців стрічки. Глядачі зможуть переглянути нові фільми автора. Перший – «Моро. Розвідка долі» (док., біографія, історія, війна, 15 хв.). Мирний закарпатець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи себе перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й добру дружину. Піднятися над буденністю теми дозволить поезія, яка доповнює кіноформу автора.


Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.