Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Попереду – обласний етап конкурсу-захисту

Попереду – обласний етап конкурсу-захисту

10:08, 28.01.19
191
Освіта
З 27 грудня по 17 січня на базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості проводився І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Тячівської філії МАН.Юні науковці захищали роботи по відділеннях: історії, економіки, філософії та суспільствознавства, наук про Землю – 27 грудня; математики, фізики, астрономії, технічних та комп’ютерних наук – 10 січня; мовознавства, літературознавства, мистецтвознавства та фольклористики – 15 січня;  біології, хімії, екології та аграрних наук – 17 січня.
Цьогоріч у роботі 41 секції взяли участь 103 учнів-пошуковців закладів освіти району. 
Виступи учасників були чіткими, лаконічними, яскравими, змістовними та  актуальними. Автори робіт простежили основні етапи в дослідженні обраної ними проблеми, що дало можливість визначити наукову актуальність теми та аргументувати власний внесок в дослідження.
Щиро вітаємо переможців І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України , які будуть представляти наш район на обласному етапі конкурсу. Тож побажаймо їм успіхів та здобутків.
Леся КУЗНЄЦ, директор районного ЦДЮТ. 
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезон
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезонДержавна установа Закарпатський обласний контактний центр спільно з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА 20 вересня 2018 року проведуть прийом звернень громадян у телефонному режимі.