Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Калинівські школярі, відпочиваючи, навчалися

Калинівські школярі, відпочиваючи, навчалися

14:33, 24.06.19
96
Освіта
В Калинівській ЗОШ І-ІІІ ст. у червні організовано літній мовний табір з англійської (відповідальний вчитель Л.І.Ребар) та німецької мов (відповідальний вчитель С.І.Фіцай). 

Виховний процес у таборі організовувався за тематичними днями: «День сім’ї», «День природи», «День Великобританії», «День дружби» та інші. Учні мали змогу брати участь в ігрових програмах – вікторинах, інтелектуальних марафонах, мовознавчих калейдоскопах, конкурсах малюнків. Проводились екскурсії (в етнографічний музей, до річки), цікаві зустрічі (зокрема, з правоохоронцями). Окрім того, вчителі німецької та англійської мови та залучені студенти-волонтери проводили спортивні розминки, ігри, а також багато іншого цікавого спілкування іноземною мовою. У роботі педагогів використано різні інтерактивні методики відео- та аудіоматеріали, елементи арт-терапії (малювання, колажі з використанням природніх матеріалів, конкурси та вікторини).
У день закриття табору діти із задоволенням брали участь у фінальній вікторині й були нагороджені солодощами та дипломами, які підтверджують їхню активну участь у мовному таборі.
Адміністрація школи.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.