Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Інтерактивний захід – ефективна форма профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю

Інтерактивний захід – ефективна форма профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю

08:18, 29.07.19
97
Освіта
Про те, яким різноманітним та цікавим є світ сучасних професій, дізналися учні, що оздоровлюються в ОЗ «Берізка». Близько 85-ти школярів, що відпочили на літньому майданчику, стали учасниками захоплюючої подорожі світом професій. 

Цікаві розповіді фахівця активної підтримки Тячівського районного центру зайнятості про історію розвитку різних професій та спеціальностей були продовжені масою конкурсів та вікторин, в яких взяли активну участь більшість дітей. Конкурси «Світ професій», «Назви професію», «Відгадай професію» та інші показали, що молоде покоління чудово орієнтується в цьому питанні. Щойно розпочався конкурс, юні художники швидко зайняли по клітинці на полі, й за лічені хвилини асфальт перетворився в місто професій.  Роботи учасників різних вікових категорій, як і їхні мрії – дуже різноманітні. Діти мріють бути лікарями та продавцями, водіями, президентами, вчителями, поліцейськими, а також кухарями, перукарями. 
Проведення таких заходів ще раз підтвердило високу ефективність інтерактивних (змагально-мотиваційних, інтелектуально-ігрових тощо) форм профорієнтаційних заходів для учнівської молоді.️
Тетяна ДОЧИНЕЦЬ, заступник директора районного центру зайнятості.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.