Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » У пошуках своєї стежки...

У пошуках своєї стежки...

11:43, 23.09.19
88
Освіта
Профорієнтаційні уроки для учнів 8-го та 9-го класів у Тячівківській ЗОШ І-ІІ ст. Тячівської ОТГ 12 вересня провела фахівець з профорієнтації Тячівського РЦЗ Сурма В.І.

 Старшокласники дізналися про важливість вибору професії для побудови благополуччя в житті, про типи професій, про актульні на сьогодні та професії майбутнього, про методи усвідомлення і визначення свого майбутнього фаху. Всіх бажаючих знайти шляхи досягнення оптимальної відповідності між особистістю та професією було запрошено в районний центр зайнятості для  консультації. А також учні отримали інформацію про можливість тестування за допомогою онлайн- платформи служби зайнятості «Моя професія: консультаційна мережа», яка допоможе молоді зрозуміти себе і зробити свідомий вибір професійної діяльності, що в майбутньому принесе моральне і матеріальне задоволення та визнання в суспільстві.
Вікторія Сурма, провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.

Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.