Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Професійне навчання триває

Професійне навчання триває

09:44, 04.05.20
91
Освіта
З перших днів карантину педагоги Тячівського  професійного ліцею переформатували свою роботу, запровадивши дистанційне навчання для підготовки кваліфікованих робітників. 


Відомо, що виробниче навчання містить теоретичну та практичну частини. Найважче організувати саме практичну роботу, яка  за сприятливих умов відбувалася б або в майстернях, лабораторіях, або у навчальних та виробничих цехах і підрозділах підприємств. Але карантинні обмеження внесли свої правки у освітній процес нашого закладу: змінився формат навчання на дистанційний, вибудувалися нові комунікації із педагогами… Але – і це особливо приємно! – аж ніяк не вплинули на бажання учнів опанувати професію. Наполегливість, готовність до самоорганізації, творчий підхід, посилена увага та відмінний результат демонструють, зокрема, групи майбутніх кухарів.  
Учні груп №№1, 3 під керівництвом майстрів виробничого навчання О.І.Погоріляк, А.А.Овечкіної, Г.П.Григоренко, К.П.Лигирди продемонстрували свої знання, уміння та навички під час проведення дистанційного виробничого навчання на тему «Технологія приготування прісного тіста та виробів з нього» та «Технологія приготування виробів з м’яса». Звісно, що цьому передувала кропітка робота в майстернях, де учні засвоїли прийоми організації робочого місця, приготування та подачі страв. 
Педагоги радіють завзяттю своїх вихованців та впевнені: саме такі, ініціативні та професійні кухарі здобудуть прихильність роботодавців та своє «місце під сонцем». Мабуть, саме зараз і батьки ліцеїстів  особливо відчули переваги професії «кухар, офіціант», коли можна скуштувати смачні вареники та пельмені, приготовлені їхніми дітьми.
Ми пишаємось нашими майстрами та учнями, які можуть так злагоджено працювати в умовах карантину. 
Ви просто чудові!
Марта Копчалюк, методист Тячівського професійного ліцею.
На фото:  Вікторія Савчук, Іван  Мезей, Наталія Буркало, Ніка Бедей, Лаврентій Ціпле, Ірина Візичканич, Мустафа Муслідінов, Каріна Роман.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Продається насіння кукурудзи
Терміново продається 11 пос. одиниць насіння кукурудзи (гібрид «Солонянський 298 - 9 шт. та гібрид «ДБ Хотин»- 2 шт.), які знаходяться  на Новій Почті в Буштино. Вартість - 6оо грн. за пос. одиницю. Інші гібриди кукурудзи по «Новій почті». 
Звертатись за тел.: 097 00 47 112.


Звернення до мешканців Тячівщини, які повернулися з-за кордону
У зв’язку з ситуацією, що склалася навколо небезпеки поширення коронавірусної інфекції COVID-19, переконливо просимо  дотримуватися карантинних заходів та  самоізоляції.

Увага, важливе оголошення!
В зв'язку з карантинними заходами, оголошення, вітання, співчуття та інші матеріали для публікації можна надсилати
на електронну пошту «Дружби» 
mail@druzhba.uz.ua. Оплата здійснюватиметься через Приват24.
З повагою, колектив редакції "Дружба".
ЗАВТРА В ОДА ПРАЦЮВАТИМЕ «ПРЯМА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ
У зв’язку із уведенням карантинних заходів та призупинення особистого прийому громадян, йдучи на зустріч населенню області, вирішено у вівторок, 24 березня 2020 року, в облдержадміністрації провести пряму телефонну лінію «Запитай у влади», під час якої громадяни зможуть звернутися до в.о. голови обласної державної адміністрації Олексія Гетманенко з особистих питань.